Otwarte zajęcia spinningowe WKK – Kolarstwo dla Bielan

//Otwarte zajęcia spinningowe WKK – Kolarstwo dla Bielan

Otwarte zajęcia spinningowe WKK – Kolarstwo dla Bielan

W sobotę 18 grudnia 2010 roku zapraszamy wszystkich entuzjastów MTB na otwarte treningi spinningowe Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Zaplanowaliśmy cztery zajęcia, które odbywać się będą co godzinę począwszy od 10.00, w klubie Sky Studio na Bielanach przy ul. Conrada 13. Poza zajęciami spinningowymi młodzież, zainteresowana treningami z WKK, będzie mogła sprawdzić swoje możliwości podczas specjalnie dla nich przygotowanego testu wysiłkowego na trenażerze.
Na miejscu będą obecni trenerzy naszego klubu, z którymi będzie można porozmawiać na temat planów startowych i treningów naszego klubu.
Na zajęcia spinningowe będzie się można zapisać wysyłając wcześniej email na adres: bmaresz@o2.pl. Ilość uczestników na jednym treningu nie może przekroczyć 17 osób, stąd potrzeba wcześniejszej rezerwacji godziny treningu.
Wszyscy uczestnicy zostaną poproszeni o wpisanie się na listę naszych gości i zakupienie cegiełek, z których finansowane będzie szkolenie młodzieży WKK w przyszłym sezonie. Każda cegiełka (o wartości 20 zł) weźmie udział w losowaniu drobnych upominków po każdym z treningów.
WKK, specjalizujący się w szkoleniu młodzieży, jest drugim klubem MTB w Polsce zaraz po zawodowej grupie JBG! Mimo to cały czas borykamy się z brakiem odpowiedniego wsparcia ze strony sponsorów, dlatego teraz prosimy o Wasze wsparcie. Niech nasze sukcesy będą również Waszymi!
Warszawski Klub Kolarski
ul. Gutta 2/6
02-777 Warszawa
56 2130 0004 2001 0449 4100 0001
tel. 600 452 865
Zadanie jest współfinansowane ze środków Dzielnicy Bielany Miasta Stołecznego Warszawy.
2013-06-23T08:33:00+00:00 Grudzień 12th, 2010|Treningi|