Michał szósty na EOOM

/, Zawody/Michał szósty na EOOM

349

EOOM to innymi słowy jeden z najwazniejszych dla juniora młodszego wyścigów w Polsce w sezonie. Startują w nim najlepsi zawodnicy z całego kraju i aby tam się pokazać z dobrej strony trzeba być naprawdę dobrym. Czwarty raz z rzędu nasz klub podejmuje rywalizację w tej imprezie i po raz kolejny zaczynamy w bardzo dobrym stylu. Na 71 startujących zawodników Michał Ostaszewski zajął 6 miejsce, Karol Brzozowski był 14, Karol Rumsicki 22, Karol Stępniak 28, Sebastian Kędzia 32, Tomek Duda 45 a Karol Sidor 47. Wśród juniorek Małgosia Mazurek zajęła 9 miejsce. Michał i Karol Brzozowski tym startem wywalczyli sobie już kwalifikację do finału mistrzostw Polski (finał OOM), który odbędzie się 31 lipca w Warszawie.

2013-06-26T09:29:29+00:00 Kwiecień 18th, 2011|wkk, Zawody|