Finał OOM MTB

//Finał OOM MTB

W tym roku gościliśmy najlepszych juniorów młodszych na finale OOM na naszej ursynowskiej kopie Cwila. Organizacyjnie impreza dzięki pracy Janusza Brzeszkiewicza i osób jemu pomagających przebiegała bez jaichkolwiek zgrzytów i nalezy uzanać ją za bardzo udaną. Jako jedyny klub do męskiego finału zakwalifikowaliśmy aż 4 zawodników, co również należy uznać za duży sukces. Sam finał nie przebiegał jednak pod dyktando zawodników BGZ WKK Team. Sebastian Kędzia zerwał łańcuch, problemy zdrowtne miał Karol Rumsicki. Bardzo dobrze zaprezentował się Karol Brzozowski, który z okrązenia na okrązenie zyskiwał aby ostatecznie wyścig ukończyć na 10 pozycji. 20 miejsce ponizej swoich mozliwości zajął Michał Ostaszewski. Zawody wygrał Michał Paluta ze Strzelec Krajeńskich, wśród kobiet tryumfowała Ela Figura z Rybnika.