Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB

/, Zawody/Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB

10 września na ursynowskiej Kopie Cwila odbyły się mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB, których organizatorem był nasz klub. Zawody odbyły się w kategoriach o żaka po juniora. Miło nam było gościć młodszych zawodników z BSA Pro Tour, UKK BDC Huragan Wołomin, RKS Family Active, GOSiR Piaseczno, LKS Lotos Jabłonna. Naszą imprezę uświetnił swoją obecnością nasz wychowanek, zawodnik zawodowej grupy Mróz Active Jet Konrad Gorzelak. Oto komplet wyników:

 433

Kategoria żak – chłopcy ur. 1999r. i młodsi    
  imię nazwisko klub rok ur czas

1

Michał Filipów BGŻ WKK Team

1999

10:20

2

Mateusz Tomaszewski BGŻ WKK Team

1999

10:22

3

Ignacy Kiełczewski BGŻ WKK Team

1999

10:25

4

Adam Noceń BSA Pro Tour

1999

10:52

5

Szymon Bregier Akademia Ruchu Płock

2001

11:00

6

Dominik Górak BGŻ WKK Team

2001

11:05

7

Filip Biernacki RKS Family Active Kobyłka

2001

11:13

8

Michał Petryszyn UKK BDC Huragan Wołomin

1999

11:39

9

Konrad Czabok BGŻ WKK Team

2001

12:20

10

Rafał Dzikowski UKK BDC Huragan Wołomin

2000

12:27

11

Michał Czerederecki UKK BDC Huragan Wołomin

2001

13:07

12

Kajetan Perzyna BGŻ WKK Team

2000

13:13

13

Tomasz Wycech BGŻ WKK Team

1999

14:03

14

Damian Zalewski BGŻ WKK Team

1999

14:13

15

Kamil Lach UKK BDC Huragan Wołomin

2003

14:20

16

Michał Sałański Piaseczno

1999

DNF

 

Kategoria żaczka – dziewczynki ur. 1999 i młodsze    
  imię nazwisko klub rok ur czas

1

Oliwia Majewska BSA Pro Tour

2000

12:46

2

Aleksandra Lach UKK BDC Huragan Wołomin

2001

13:00

3

Angelica Skłodowska UKK BDC Huragan Wołomin

2000

14:11

 

Kategoria młodzik – chłopcy ur. 1997-98    
  imię nazwisko klub rok ur  

1

Łukasz Wojda BGŻ WKK Team

1997

27:05:00

2

Patryk Kaczmar STS Maraton

1997

28:13:00

3

Paweł Nienałtowski BSA Pro Tour

1997

28:47:00

4

Marcin Czaplicki UKK BDC Huragan Wołomin

1998

30:36:00

5

Daniel Zawistowski BGŻ WKK Team

1997

30:37:00

6

Albert Karolonek UKK BDC Huragan Wołomin

1998

31:42:00

7

Dominik Krzaczek GOSiR Piaseczno

1998

32:06:00

8

Krystian Ragus UKK BDC Huragan Wołomin

1997

34:01:00

9

Patryk Krejdyner LUKS TRÓJKA Piaseczno

1997

35:36:00

10

Mikołaj Żółcik BGŻ WKK Team

1998

35:51:00

11

Piotr Frąckiewicz RKS Family Active

1998

36:34:00

12

Maciej Kabacik BSA Pro Tour

1998

dubel

13

Damian Zalewski Lotos Jabłonna

1998

dubel

14

Rafał Żero RKS Family Active

1997

dubel

15

Mateusz Maszkiewicz Lotos Jabłonna

1998

dubel

16

Radek Kwiatkowski STS Maraton

1998

dubel

17

Maciej Chmielewski BGŻ WKK Team

1998

dubel

 

Kategoria młodziczka – dziewczynki ur. 1997-98    
  imię nazwisko klub rok ur  

1

Klaudia Czabok BGŻ WKK Team

1998

18:20

2

Tola Białek BGŻ WKK Team

1998

20:15

3

Karolina Chojecka RKS Family Active

1998

20:46

4

Klaudia Ślepowrońska UKK BDC Huragan Wołomin

1997

21:50

 

Kategoria junior młodszy – chłopcy ur. 1995-96  
miejsce imię nazwisko klub rok ur czas

1

Grzegorz Tomaszewski GOSiR Piaseczno

1995

44:56:00

2

Karol Brzozowski BGŻ WKK Team

1995

46:09:00

3

Sebastian Kędzia BGŻ WKK Team

1995

46:51:00

4

Mateusz Kąkolewski BSA Pro Tour

1996

47:35:00

5

Kamil Zawistowski BDC Nowy Dwór Mazowiecki

1996

48:13:00

6

Konrad Kupiec UKK BDC Huragan Wołomin

1996

48:36:00

7

Mariusz Maruszak BGŻ WKK Team

1995

50:09:00

8

Łukasz Soleski GOSiR Piaseczno

1996

52:41:00

9

Marcin Nowak GOSiR Piaseczno

1996

1okr

10

Artur Krzaczek GOSiR Piaseczno

1996

1okr

11

Kamil Karski BGŻ WKK Team

1996

1okr

12

Karol Muranowicz BGŻ WKK Team

1996

1okr

13

Bartosz Lesiuk BGŻ WKK Team

1996

2okr

14

Daniel Krajewski ULKS Józefina

1996

2okr

15

Adam Kowalski BGŻ WKK Team

1996

2okr

16

Szymon Rutkowski BGŻ WKK Team

1996

2okr

17

Krzysztof Augustynowicz BGŻ WKK Team

1996

2okr

18

Michał Augustyniak BGŻ WKK Team

1996

5okr

19

Karol Rumsicki BGŻ WKK Team

1995

5okr

20

Jakub Kisała Lotos Jabłonna

1996

5okr

21

Patryk Górecki GOSiR Piaseczno

1996

5okr

22

Kamil Majewski BSA Pro Tour

1996

5okr

 

Kategoria juniorka młodsza – dziewczynki ur. 1995-96  
miejsce imię nazwisko klub rok ur czas

1

Małgorzata Łukasik BGŻ WKK Team

1996

34:14:00

2

Zuzanna Kazimierczak UKK BDC Huragan Wołomin

1996

1okr

 

Kategoria junior – chłopcy ur. 1993-94    
miejsce imię nazwisko klub rok ur czas

1

Konrad Gorzelak Mróz Active Jet

1994

01:04:39

2

Krzysztof Łukasik BGŻ WKK Team

1993

01:05:21

3

Daniel Korajczyk LKS Lotos Jabłonna

1994

01:10:11

4

Adrian Rasiński UKK BDC Huragan Wołomin

1994

4okr

 

Kategoria juniorka – dziewczynki ur. 1993-94
miejsce imię nazwisko klub rok ur

1

Małgorzata Mazurek BGŻ WKK Team

1994

2

Martyna Zalewska UKK BDC Huragan Wołomin

1994

3

Justyna Zawistowska BSA Pro Tour

1993

 

 

2017-06-23T10:55:37+00:00 Wrzesień 15th, 2011|MTB XC, Zawody|