Nabór do klubu

/, Zawodnicy/Nabór do klubu

Nabór do klubu

BGŻ Warszawski Klub Kolarski ogłasza nabór do swojego klubu młodzieży urodzonej w latach 2000-1994. Klub specjalizuje się w szkoleniu młodzieży w kolarstwie górskim ale coraz częściej pojawia się również na zawodach szosowych. Wspierani przez jednego z największych mecenasów kolarstwa w Polsce – Bank BGŻ – prowadzimy systemowe szkolenie od żaka do orlika, odnosząc znaczące sukcesy (m.in. tytuł mistrza kraju MTB wywalczony przez Konrada Gorzelaka w zeszłym roku). W naszym klubie zajęcia prowadzą młodzi trenerzy mający bardzo dobry kontakt z młodzieżą. W okresie zimowym treningi odbywają się zarówno na dworze (jogging, rowery) jak i na sali gimnastycznej, basenie i torze kolarskim w Pruszkowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, nasza strona www.wkk.waw.pl oraz kontakt bezpośredni: Błażej Maresz 600 452 865. Mistrzami zostają tylko nieliczni ale kolarstwo to wspaniała przygoda, którą przeżyć może każdy młody człowiek, zachęcamy!

Treningi odbywają się na Ursynowie (bieganie, rower, basen – poniedziałek 17.30, środa 18, piątek 18, niedziela 13), Pradze Południe (bieganie, sala gimnastyczna, wtorek i czwartek 16.30, piątek 17.30), Bialenach i w Wesołej (bieganie, sala gimnastyczna, poniedziałek, wtorek 17.30). Zajęcia prowadzą Błazej Maresz, Dariusz Kołakowski i Jacek Tomkiewicz. W miesiącach grudzień – luty planujemy zajęcia na siłowni a w miesiącach luty – marzec zajęcia na torze w Pruszkowie i zajęcia spinningowe. W ferie planowany jest wyjazd do Jakuszyc na narty biegowe.

Klub w sezonie letnim startuje w ogólnopolskich zawodach MTB i na szosie. Staramy się najlepszym zapewnić możliwość rywalizowania z najlepszymi w kraju. Wszyscy startujemy w zawodach lokalnych takich jak Puchar Mazowsza XC czy Mazovia MTB Marathon. Starsi zawodnicy ścigają się również w Powerade Suzuki MTB Marathon.

486

2013-06-26T09:00:36+00:00 Listopad 16th, 2011|wkk, Zawodnicy|