Klasyfikacja końcowa Pucharu Mazowsza MTB XC 2012

/, Zawody/Klasyfikacja końcowa Pucharu Mazowsza MTB XC 2012

Klasyfikacja końcowa Pucharu Mazowsza MTB XC 2012

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU MAZOWSZA MTB XC 2012
ŻACZKA PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 TYSZKA WERONIKA RKS FAMILY ACTIVE 20 15 25 25 85
2 SKŁODOWSKA ANGELIKA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 20 12 20 20 11 83
3 MARCINKIEWICZ ŁUCJA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 15 12 15 12 79
4 LACH ALEKSANDRA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 25 10 10 45
5 MAJEWSKA OLIWIA BSA PRO TOUR 25 25
6 KSYTA IZABELLA LKK LUKS SŁAWNO 20 20
7 SZPROCIŃSKA AGNIESZKA LKK LUKS SŁAWNO 15 15
8 KURATCZYK HANNA NIEZRZESZONA WARSZAWA 12 12
9 JANICKA WIKTORIA RKS FAMILY ACTIVE 11 11
10 PTASZEK JULIA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 11 11
11 HAŁBIŃSKA PATRYCJA LKK LUKS SŁAWNO 9 9
ŻAK PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 GÓRAK DOMINIK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 25 20 25 20 115
2 BIERNACKI FILIP SK BANK TEAM 20 12 25 20 15 92
3 LACHOWICZ MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 12 15 15 12 54
4 CZABOK KONDRAT WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 9 12 12 11 51
5 CIECHOMSKI IGNACY KS OLIMPIC PIASECZNO 11 11 10 32
6 BREGIER SZYMON AKADEMIA RUCHU PŁOCK 20 11 31
7 BUDZISZEWSKI JAKUB UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 8 9 9 26
8 WACH ARKADIUSZ LKK LUKS SŁAWNO 25 25
9 DZIERGOWSKI MARCIN LKS LOTOS JABŁONNA 15 8 23
10 GŁUCHOWSKI MATEUSZ LKS LOTOS JABŁONNA 10 10 20
11 GAIŃSKI JAKUB LKS LOTOS JABŁONNA 11 7 18
12 KONARSKI DAMIAN RKS FAMILY ACTIVE 15 15
13 LACH KAMIL UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 5 10 9 15
14 NOCEŃ MACIEJ BSA PRO TOUR 10 10
15 GŁOWIK MICHAŁ SOKÓŁ BRALIN 9 9
16 KAZIMIERCZAK MAKSYMILIAN UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 8 8
17 STAŃCZUK MATEUSZ RKS FAMILY ACTIVE 8 8
18 OŚKA MIŁOSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8
19 GOJDULEWICZ MATEUSZ NIEZRZESZONY 7 7 7
20 LUZAK PRZEMYSŁAW ULKS JÓZEFINA 6 6
21 GRAMS JAKUB KS OLIMPIC PIASECZNO DNF 6 6
22 PETRYSZYN MACIEJ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 4 DNF 0
23 SOSZKA JAKUB SK CYGANKA 2 OKR
24 OSTROWSKI DAWID SK CYGANKA 2 OKR
MŁODZICZKA PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 CHOJECKA KAROLINA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 15 25 25 20 20 105
2 CZABOK KLAUDIA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 20 20 15 12 87
3 ŚWIERCZYŃSKA PATRYCJA LKK START TOMASZÓW MAZ. 25 25 25 75
5 BIAŁEK ANTONINA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 15 8 38
4 JĘDZREJCZYK EMILIA LKK LUKS SŁAWNO 11 15 26
6 WITEK KAROLINA LKK START TOMASZÓW MAZ. 12 9 11 21
7 LIPIEJKO KAROLINA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 12 12
8 POPŁOŃSKA MARLENA ULKS JÓZEFINA 12 12
9 CZAPLICKA SANDRA LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 10 10
10 KLIMCZAK ALEKSANDRA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 7 7
11 ZYSK NATALIA MSR MRĄGOWO 6 6
12 TOMASZYCKA MAŁGORZATA V-MAX MIŃSK MAZ. 5 5
13 MUZYKA MARIA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
14 WŁODARSKA MATYLDA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 3
15 MASTALERZ WIKTORIA MSR MRĄGOWO 2 2
16 MINASIEWICZ JULIA V-MAX MIŃSK MAZ. DNF 0
MŁODZIK PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 KAROLONEK ALBERT UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 25 15 25 25 20 110
2 MUZYKA MAURYCY WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 20 20 20 15 90
3 POMASKI MATEUSZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 20 25 12 3 9 69
4 FRĄCKIEWICZ PIOTR UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 12 10 15 9 12 58
5 BUDZIŃSKI TOMASZ LKK LUKS SŁAWNO 15 25 40
6 ZALEWSKI DAMIAN LKS LOTOS JABŁONNA 11 9 5 0 1 26
7 OSTASZEWSKI KAROL LKS LOTOS JABŁONNA 10 DNF 11 1 3 25
8 KRZACZEK DOMINIK KS OLIMPIC PIASECZNO 11 6 7 24
9 CHMIELEWSKI MACIEJ BSA PRO TOUR 8 7 1 5 21
10 ŻÓŁCIK MIKOŁAJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 5 6 21
11 MASZKIEWICZ MATUESZ LKS LOTOS JABŁONNA DNF 12 4 4 20
12 MADAJCZAK RADOSŁAW LKS LOTOS JABŁONNA 5 DNF 9 2 4 20
13 CHMIELEWSKI MACIEJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 3 4 2 2 18
14 MUCHOLA GRZEGORZ LKK START TOMASZÓW MAZ. 8 10 18
15 KOŚCIECHA MATEUSZ LKK START TOMASZÓW MAZ. 7 11 18
16 FILIPÓW MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8 0 1 17
17 ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 6 6 1 13
18 KLUCZNIK BARTŁOMIEJ LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 12 12
19 ZAŁUSKA DAMIAN LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2 10 12
20 WOJDA EMIL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 6 1 12
21 KOSTRUBSKI PAWEŁ LKK WARMIA – BISKUPIEC 11 11
22 KIEŁCZEWSKI IGNACY WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 9 9
23 BUDZIŃSKI MARCIN LKK LUKS SŁAWNO 8 8
24 ZALEWSKI DAMIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 1 3 0 7
25 PROCEK ŁUKASZ ULKS JÓZEFINA 3 4 7
26 KWIATKOWSKI JAN GKK OPTY MAZOWSZE 7 7
27 PAZIK PATRYK LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 4 4
28 TOMASZEWSKI MATEUSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 0 4
29 PETRYSZYN MICHAŁ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 4 DNF 0 4
30 ANTCZAK MAKSYMILIAN RKS FAMILY ACTIVE 4 4
31 NOWAK BARTOSZ GERAPPA 4 4
32 BALCER BARTEK LKK WARMIA – BISKUPIEC 3 3
33 ZAŁUSKA JAKUB LUKS TRÓJKA PIASECZNO 3 0 3
34 BŁOŃSKI MAKSYMILIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 0 1 OKR 3
35 LESIEWICZ DANIEL LKK START TOMASZÓW MAZ. 3 3
36 MATUSZCZAK KAROL GKK OPTY MAZOWSZE 2 0 2
37 GAŃKO ANTEK MIŃSK MAZOWIECKI 2 2
38 WANGIN JAKUB GKK OPTY MAZOWSZE 1 0 1
39 ORYNEK RAFAŁ LUKS TRÓJKA PIASECZNO 1 0 1
40 OKUNIEWSKI SEBASTIAN LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 0 0
41 KACZMAREK KRZYSZTOF LKK WARMIA – BISKUPIEC 0 0
42 NOCEŃ ADAM BSA PRO TOUR 0 0
43 ROMANIUK JAKUB MSR MRĄGOWO 0 0
44 KURATCZYK MACIEJ NIEZRZESZONY WARSZAWA 0 0
45 ŁOKUCIEJEWSKI MAKSYM LUKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 0 0
46 MIAZGA JAN BSA PRO TOUR 0 1 OKR 0
47 KORDZIKOWSKI KACPER GKK OPTY MAZOWSZE 0 0 0
48 RAJCH BARTŁOMIEJ MSR MRĄGOWO DNF 0
49 WANGIN MICHAŁ GKK OPTY MAZOWSZE 0 DNF 0
50 KWIATKOWSKI JAN GKK OPTY MAZOWSZE DNF 0
51 JODŁOWSKI MARCIN GKK OPTY MAZOWSZE 0 DNF 0
52 KADACIK MACIEJ BSA PRO TOUR DNF 0
53 BURCZAK DAWID LKK WARMIA – BISKUPIEC DNF 0
54 ZARĘBA MACIEJ LKK WARMIA – BISKUPIEC DNS 0
55 KONOFAŁ SEBASTIAN ULKS JÓZEFINA DNF DNF 0
56 SAŁAŃSKI MIŁOSZ KS OLIMPIC PIASECZNO DNF 0
57 KWAŚNY PAWEŁ 2 OKR 0
57 SAJKO DOMINIK DNF 0
JUNIOR MŁODSZY PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 KĄKOLEWSKI MATEUSZ BSA PRO TOUR 25 25 20 12 82
2 BOGUSŁAWSKI MARCELI INTEGRAL COLLECTION SŁAWNO 25 25 50
3 KACZMAR PATRYK 20 20 40
4 WOJDA ŁUKASZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 15 DNF 30
5 ZIUŁEK JAKUB BSA PRO TOUR 15 15 30
6 MURANOWICZ KAROL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 11 7 26
7 SOLESKI ŁUKASZ KS OLIMPIC PIASECZNO 15 10 25
8 LESIUK BARTOSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 5 25
9 GÓRECKI PATRYK KS OLIMPIC PIASECZNO 25 DNF 25
10 AUGUSTYNIAK MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 12 6 6 24
11 GRZESIK BARTOSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 9 8 24
12 KRAJEWSKI DANIEL ULKS JÓZEFINA 11 11 22
13 KULIŃSKI MICHAŁ BSA PRO TOUR 9 9 3 21
14 TOMASIK DAWID LKK START TOMASZÓW MAZ. 12 9 21
15 TYSZKA KAMIL UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 8 7 5 20
16 JAROSZ DOMINIK V-MAX MIŃSK MAZ. 10 10 20
17 WRÓBEL KAMIL LKK LUKS SŁAWNO 20 20
18 KOWALSKI ADAM WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 11 8 19
19 MATUSZAK KRZYSZTOF WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 8 3 15
20 ZAKRZEWSKI MARCIN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 4 5 14
21 ZAWISTOWSKI DANIEL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 6 13
22 PRUDŁO PAWEŁ 12 12
23 NIENAŁTOWSKI PAWEŁ BSA PRO TOUR 12 12
24 KALINOWSKI MICHAŁ LKK LUKS SŁAWNO 11 11
25 SIEMASZKO PATRYK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 6 2 2 10
26 ŻERO RAFAŁ BSA PRO TOUR 10 10
27 DĘBSKI MACIEJ LEGIONOWO 10 10
28 AUGUSTYNOWICZ KRZYSZTOF WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 3 4 10
29 KOŁODZIEJ PIOTR ULKS JÓZEFINA 5 4 9
30 WÓJCIK PIOTR UKS MDK TYTAN RADOM 9 9
31 MATLAK JAKUB 7 7
32 GŁOWIK MATEUSZ SOKÓŁ BRALIN 6 6
33 GIERULA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO 4 4
34 MISZTAL ŁUKASZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
35 RUTKOWSKI SZYMON BSA PRO TOUR 4 4
36 KOLASIŃSKI DORIAN 4 4
37 SOSZYŃSKI RADOSŁAW V-MAX MIŃSK MAZ. 3 3
38 ŁAZIUK PIOTR DYNAMO MIŃSK 3 3
39 SZUSTER JAN 2 2
40 HEBA PIOTR UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 2 2
41 SAJKO KAMIL 2 2
JUNIORKA PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 ŚLEPOWROŃSKA KLAUDIA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 25 20 25 25 25 120
2 ŁUKASIK MAŁGORZATA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 20 45
3 KAZIMIERCZAK ZUZANNA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 20 DNS 20 40
4 PSTRĄGOWSKA OLGA 20 20
5 WIECZOREK ZUZANNA LEGIONOWO 15 15
JUNIOR PUNKTY ZDOBYTE W POSZCZEGÓLNYCH EDYCJACH
M-ce NAZWISKO Imię KLUB WARSZAWA WAT JABŁONNA KOBYŁKA KOPA CWILA WESOŁA RAZEM
1 TOMASZEWSKI GRZEGORZ KS OLIMPIC PIASECZNO 9 20 15 20 7 71
2 OLESZCZUK PIOTR BSA PRO TOUR 20 11 20 9 10 70
3 KORAJCZYK DANIEL LKS LOTOS JABŁONNA 25 25 15 65
4 KUCHAREK ADRIAN 4F E-VIVE RACING TEAM 25 25 50
5 DUDA TOMASZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 12 10 8 5 9 44
6 RUMSICKI KAROL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 8 11 44
7 MIAZGA JERZY BSA PRO TOUR 7 9 11 6 6 39
8 LASZCZYK MATEUSZ LKK LUKS SŁAWNO 15 20 35
9 RASIŃSKI ADRIAN UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 6 8 5 4 4 27
10 GORZELAK KONRAD WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 11 26
11 JĘDRZEJCZK MAKSYMILINA INTEGRAL COLLECTION SŁAWNO 12 12 24
12 BORUCKI KAMIL V-MAX MIŃSK MAZ. 12 7 19
13 OSTASZEWSKI MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 15
14 KĘDZIA SEBASTIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 12 12
15 RYBAK ARKADIUSZ LKK START TOMASZÓW MAZ. 11 11
16 UŚCINOWICZ DAWID UKS WYGODA BIAŁYSTOK 10 10
17 OJDANA BARTOSZ WERTEPOWIEC ŁOCHÓW 10 10
18 JAROSZ DOMONIK V-MAX MIŃSK MAZ. 10 10
19 KOŻUSZEK MICHAŁ BSA PRO TOUR 6 3 9
20 SKWARSKI JAKUB SK BANK TEAM DNF 9 9
21 GINDOROWICZ WIKTOR UKS WYGODA BIAŁYSTOK 8 8
22 KALUŻNY PIOTR WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4 8
23 ŻERO MACIEJ SK BANK TEAM 7 7
24 STARZYŃSKI KUBA BSA PRO TOUR 5 5
25 DĄBROWSKI MICHAŁ KROSS TEAM DNF 0

 

2013-06-24T08:57:58+00:00 Wrzesień 16th, 2012|Puchar mazowsza, Zawody|