Wyniki finału Pucharu Mazowsza MTB XC w Wesołej

/, Zawody/Wyniki finału Pucharu Mazowsza MTB XC w Wesołej

Wyniki finału Pucharu Mazowsza MTB XC w Wesołej

ŻACZKA

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

15

TYSZKA WERONIKA RKS FAMILY ACTIVE 0:21:45  

2

52

2000

KSYTA IZABELA LKK LUKS SŁAWNO

+

0:00:58  

3

54

2000

SZPROCIŃSKA AGNIESZKA LKK LUKS SŁAWNO

+

0:01:01  

4

6

2000

MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:01:13  

5

41

2000

SKŁODOWSKA ANGELIKA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

0:02:06  

6

42

2001

LACH ALEKSANDRA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

0:02:24  

7

53

2000

HAŁBIŃSKA PATRYCJA LKK LUKS SŁAWNO

+

0:03:49  
 

ŻAK

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

50

2001

WACH ARKADIUSZ LKK LUKS SŁAWNO 0:25:39  

2

128

2001

GÓRAK DOMINIK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:00:17  

3

7

BIERNACKI FILIP SK BANK TEAM

+

0:01:26  

4

3

2001

LACHOWICZ MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:02:18  

5

40

2001

CZWBOK KONRAD WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:03:53  

6

8

2000

CIECHOMSKI IGNACY KS OLIMPIC PIASECZNO

+

0:07:22  

7

45

2003

LACH KAMIL UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

1 OKR  

8

46

2002

OŚKO MIŁOSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

1 OKR  

9

47

2003

GAJDULEWICZ MATEUSZ

2 OKR  

10

9

2000

GRAMS JAKUB KS OLIMPIC PIASECZNO

2 OKR  
 

60

2004

PETRYSZYN MACIEJ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN DNF  

 

MŁODZICZKA

 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

 CZAS  

1

162

POL19960619

ŚWIERCZYŃSKA PATRYCJA LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI 00:25:02  

2

55

POL

CHOJECKA KAROLINA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

00:00:56  

3

164

POL19980501

JĘDRZEJCZYK EMILIA LKK LUKS SŁAWNO

+

00:01:03  

4

51

POL19980913

CZABOK KAROLINA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

00:01:49  

5

171

POL19981109

WITEK KAROLINA LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

00:03:23  
 

61

1998

MINASIEWICZ JULIA V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI DNF  
 

MŁODZIK

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

149

POL19980424

BUDZYŃSKI TOMASZ LKK LUKS SŁAWNO 0:37:43  

2

115

POL19980926

KAROLONEK ALBERT UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

0:00:03  

3

37

POL19980316

MUZYKA MAURYCY WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:01:17  

4

110

POL19980424

FRĄCKIEWICZ PIOTR UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

0:01:38  

5

152

POL19980204

KOŚCIECHA MATEUSZ LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

0:01:55  

6

150

POL19990626

MOCHLA GRZEGORZ LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

0:02:19  

7

112

POL19990216

POMASKI MATEUSZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

+

0:03:17  

8

153

POL19980424

BUDZYŃSKI MARCIN LKK LUKS SŁAWNO

+

0:03:17  

9

29

POL19980218

KRZACZEK DOMINIK KS OLIMPIC PIASECZNO

+

0:03:31  

10

35

POL19981102

ŻÓŁCIK MIKOŁAJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:03:36  

11

39

POL19980324

CHMIELEWSKI MACIEJ BSA PRO TOUR

+

0:04:26  

12

27

POL19980407

MADAJCZAK RADOSŁAW

+

0:04:28  

13

169

POL19980401

MASZKIEWICZ MATEUSZ LKS LOTOS JABŁONNA

+

0:04:31  

14

151

POL19981115

LESIEWICZ DANIEL LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

0:05:10  

15

28

POL19981008

OSTASZEWSKI KAROL

+

0:05:43  

16

117

1999

GAŃKO ANTEK MIŃSK MAZOWIECKI

+

0:05:53  

17

36

POL19980929

CHMIELEWSKI MACIEJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:07:02  

18

33

POL19990811

FILIPÓW MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:09:12  

19

142

POL19980528

ZARĘBA MACIEJ KS OLIMPIC PIASECZNO

+

0:09:43  

20

123

1999

ZALEWSKI DAMIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

1 OKR  

21

167

POL19991022

MIAZGA JAN BSA PRO TOUR

1 OKR  

22

91

1998

BŁOŃSKI MAKSYMILINA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

1 OKR  

23

124

2001

SOSZKA JAKUB (ŻAK) SK CYGANKA

2 OKR  

24

10

200

OSTROWSKI DAWID (ŻAK) SK CYGANKA

2 OKR  

25

113

POL19990902

KWAŚNY PAWEŁ

2 OKR  
 

122

1998

SAJKO DOMINIK DNF  

 

JUNIORKA/JUNIORKA MŁ.

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI 

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

3

POL19970320 ŚLEPOWROŃSKA KLAUDIA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 0:35:20  

2

4

POL19961215 PSTRĄGOWSKA OLGA + 0:10:14  
 

JUNIOR MŁODSZY

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

48

POL19970907

BOGUSŁAWSKI MARCELI INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 0:52:51  

2

22

POL19960717

WRÓBEL KAMIL LKK LUKS SŁAWNO

+

0:03:01  

3

45

POL19960831

ZIUŁEK JAKUB BSA PRO TOUR

+

0:03:57  

4

66

POL19960212

KĄKOLEWSKI MATEUSZ BSA PRO TOUR

+

0:05:03  

5

23

POL19960124

KALINOWSKI MICHAŁ LKK LUKS SŁAWNO

+

0:05:43  

6

27

POL19970826

JAROSZ DOMINIK V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

+

0:06:18  

7

21

POL19970220

TOMASIK DAWID LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

0:06:59  

8

55

1997

GRZESIK BARTOSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:07:17  

9

60

POL19960311

MURANOWICZ KAROL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:08:26  

10

49

POL19970318

ZAWISTOWSKI DANIEL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:09:31  

11

57

1996

ZAKRZEWSKI MARCIN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

1 OKR  

12

25

1996

KOLASIŃSKI DORIAN

1 OKR  

13

78

1996

AUGUSTYNOWICZ KRZYSZTOF WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

2 OKR  

14

34

1996

ŁAZIUK PIOTR DYNAMO MIŃSK

3 OKR  

15

35

1996

SOSZYŃSKI RADOSŁAW V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

3 OKR  

16

26

1996

SZUSTER JAN

3 OKR  

17

24

1996

SAJKO KAMIL

5 OKR  

 

JUNIOR

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

89

POL19940719

KUCHAREK ADRIAN 4F E-VIVE RACING TEAM 01:18:01  

2

85

POL19940325

LASZCZYK MATEUSZ INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM

+

00:00:06  

3

33

POL19941018

KORAJCZYK DANIEL LKS LOTOS JABŁONNA

+

00:00:09  

4

86

POL19940113

JĘDRZEJCZYK MAKSYMILIAN INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM

+

00:00:47  

5

63

POL19950121

RUMSICKI KAROL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

00:03:05  

6

72

POL19940627

OLESZCZUK PIOTR BSA PRO TOUR

+

00:03:13  

7

83

POL19950124

DUDA TOMASZ UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

1 OKR  

9

65

POL19950519

TOMASZEWSKI GRZEGORZ KS OLIMPIC PIASECZNO

2 OKR  

10

70

POL19941024

MIAZGA JERZY BSA PRO TOUR

2 OKR  

11

80

1994

BORUCKI KAMIL V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

3 OKR  

12

87

POL19940808

RASIŃSKI ADRIAN UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

5 OKR  

13

84

1995

KALUŻNY PIOTR

5 OKR  

 

ELITA KOBIET

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

172

POL19930322

TUROBOŚ MARTA INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 0:57:22  

2

31

POL19750710

WARCZYK DOROTA LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

+

0:03:55  

3

32

1958

DOBOSZ ELŻBIETA ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM

3 OKR  

4

33

1974

GAŁĄZKA WIOLETA POLSKI KLUB MTB

3 OKR  

5

34

1991

PANIUKHINA ALEKSANDRA KOMOBIKE

4 OKR  
 

ELITA MĘŻCZYZN

 
 

M-ce

Nr start.

 

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

179

19870107

KRÓL PAWEŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1:14:42  

2

186

POL19931201

BIAŁAS SZYMON INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 0:00:00  

3

25

POL19920809

JEZIORSKI MACIEJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:00:29  

4

22

POL19931102

ŁUKASIK KRZYSZTOF WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:02:37  

5

26

POL19850331

KOSTRZEWA MICHAŁ

+

0:04:36  

6

24

1991

MAKOWSKI MATEUSZ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:05:26  

7

191

1986

MARCINIAK MICHAŁ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

+

0:06:32  

8

23

1993

BURDA JAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR  

9

185

POL19921212

SZYMAŃSKI MATEUSZ LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

3 OKR  

10

92

1991

BRZEZIŃSKI MACIEJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 OKR  

11

27

1988

MIKLASZEWSKI DANIEL POLSKI KLUB MTB 6 OKR  

 

MASTERS I

 
 

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS  

1

21

1982

DŁUGOŁĘCKI MAREK KOMOBIKE 01:21:09  

3

113

1976

GÓRAK RAFAŁ TS MERAN

3 OKR  

2

116

1978

ZAGÓRSKI JAKUB LEGION SERWIS

3 OKR  

 

 

MASTERS II

M-ce

Nr start.

KOD UCI

NAZWISKO Imię KLUB

 

CZAS

1

110

1971

PIĘTKA KRZYSZTOF DYNAMO MIŃSK MAZOWIECKI 0:56:57

2

71

1970

SERWATKA ROBERT GOGGLE PAE

+

0:02:23

3

111

1970

MIRGOS ROBERT

+

0:04:20

4

74

1966

ZIELIŃSKI JAROSŁAW POLSKI KLUB MTB

+

0:05:11

5

130

1966

PRZESŁAW ARTUR WARSZAWA

+

0:05:27

6

106

1965

WRZESIEŃ ROBERT LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI

1 OKR

7

70

1962

WYSOCKI SŁAWOMIR 1 OKR

8

135

1970

RUMSICKI SYLWESTER SUPERDROB BIKE TEAM

2 OKR

9

109

1967

BŁOŃSKI TOMASZ

2 OKR

10

75

1955

JEZIORSKI KRZYSZTOF SMCT

3 OKR

11

73

1956

DOBOSZ MAREK

3 OKR

 

2013-06-24T09:05:39+00:00 Wrzesień 15th, 2012|Puchar mazowsza, Zawody|