Wyniki zawodów przełajowych 10.11.2012

//Wyniki zawodów przełajowych 10.11.2012

Wyniki zawodów przełajowych 10.11.2012

OTWARTE ZAWODY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM DLA AMATORÓW

10.11.2012r. Warszawa (Forty Bema)

WYNIKI

 Przełaje-forty-bema-2012-1

1

ZAK

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Czas

1 56 2001 GÓRAK Dominik Warszawski Klub Kolarski 00:12:27

2 52 2002 OŚKO Miłosz Warszawski Klub Kolarski + 00:00:11

3 58 2001 LACHOWICZ Michał Warszawski Klub Kolarski + 00:00:25

4 57 2001 CZABOK Konrad Warszawski Klub Kolarski + 00:00:50

5 44 2001 PASTOR Wojtek BSA PRO Tour + 00:02:16

6 79 2003 ŚWIDERSKI Cyprian ULKS Józefina śabia Wola + 00:02:37

7 40 2002 KACZMAREK Norbert Warszawski Klub Kolarski + 00:03:36

 

ZACZKA

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 59* 2001 ADRIANOWSKA Julia Warszawski Klub Kolarski 14.16

 

MŁODZIK

Lp. Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

M-ce 84 POL1999 FILIPÓW Michał Warszawski Klub Kolarski 00:17:53

 

MŁODZICZKA

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 82* 2000 KRASUSKA Hanna Warszawski Klub Kolarski 00:23:59

2 60* 1999 WŁODARSKA Matylda Warszawski Klub Kolarski + 00:00:49

 

JUNIOR MŁODSZY

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Czas

1 64 POL19980316 MUZYKA Maurycy Warszawski Klub Kolarski 00:25:42

2 7 POL19970413 ZIMNOK Marcin UKS Wygoda + 00:13:17

3 10 POL19970618 MICHNOWSKI Jakub UKS Wygoda + 00:13:40

4 36 POL19980218 KRZACZEK Dominik KS Olimpic Piaseczno + 00:14:19

5 65                             ZAWISTOWSKI Daniel Warszawski Klub Kolarski + 00:14:35

6 4 POL19970823 MUŚKO Patryk UKS Wygoda + 00:16:32

7 25 POL19980914 KONOFAŁ Sebastian ULKS Józefina śabia Wola + 00:16:33

8 37 POL19980528 ZARĘBA Maciej KS Olimpic Piaseczno + 00:16:35

9 63 POL19980929 CHMIELEWSKI Maciej Warszawski Klub Kolarski + 00:17:04

80 POL19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC Huragan Wołomin

DNF

9 POL19980617 KADŁUBOWSKI Krzysztof UKS Wygoda

DNF

 

OTWARTE ZAWODY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

DLA AMATORÓW

10.11.2012r. Warszawa (Forty Bema)

WYNIKI 2

GRUPA III (1998/1997)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 83 1998 BŁOŃSKI Maksymilian Warszawski Klub Kolarski 00:31:25

2 69 1998 SOKOŁOWSKI Marek Warszawski Klub Kolarski + 00:00:56

 

JUNIORKA MŁODSZA

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Czas

1 77* POL19981223 CHOJECKA Karolina UKK BDC Huragan Wołomin 00:18:14

2 61* POL19980913 CZABOK Klaudia Warszawski Klub Kolarski + 00:00:01

3 62* POL19980110 BIAŁEK Antonina Warszawski Klub Kolarski + 00:00:58

4 26* POL19981023 POPŁOŃSKA Marlena ULKS Józefina śabia Wola – 1 okr.

 

JUNIOR

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 12 POL19960508 PERKOWSKI Damian UKS Wygoda 00:44:33

2 28 POL19950516 TOMASZEWSKI Grzegorz KS Olimpic Piaseczno + 00:00:00

3 35 POL19960525 GÓRECKI Patryk KS Olimpic Piaseczno + 00:01:00

4 73 POL1996 KOWALSKI Adam Warszawski Klub Kolarski – 1 okr

5 30 POL19960717 SOLESKI Łukasz KS Olimpic Piaseczno – 1 okr

6 14 POL19951123 GINDOROWICZ Wiktor UKS Wygoda – 1 okr

7 75 POL1996 MURANOWICZ Karol Warszawski Klub Kolarski – 2 okr

8 39 POL19960625 KRZACZEK Artur KS Olimpic Piaseczno – 2 okr

13 POL19960111 ŁOPATO Michał UKS Wygoda

DNF

 

GRUPA IV (1996/1995)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 70 1996 KALUśNY Piotr Warszawski Klub Kolarski 00:00:00

2 72 1996 AUGUSTYNOWICz Krzysztof Warszawski Klub Kolarski + 00:48:12

3 18 1996 HEBA Piotr UKK BDC Huragan Wołomin + 00:49:06

42 1995 KOCISZEWSKI Michał

DNF

76* 1996 ŁUKASIK Małgorzata Warszawski Klub Kolarski

DNF

 

JUNIORKA

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię DruŜyna Cz as

1 11* POL19960106 RADZISZEWSKA Klaudia UKS Wygoda

00:34:30

 

OTWARTE ZAWODY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

DLA AMATORÓW

10.11.2012r. Warszawa (Forty Bema) WYNIKI 3

GRUPA VI (31 – 40)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 22 1977 WOLZENDORF Jakub JakoobCycles

00:43:45

2 54 1977 OSTROWSKI Adam

+ 00:00:48

3 43 1978 ROTNICKI Michał

– 2 okr

4 41 1972 PRÓCHNICKI Piotr AirBike Warszawa – 2 okr

5 55 1978 WIECZOREK Piotr

– 2 okr

6 85 1976 STELMASZCZYK Arkadiusz AKD – 2 okr

7 1 1979 KOSIŃSKI Maciej

53 1974 PRUSZCZAK Bartłomiej PK MTB

DNS

 

ORLIK/ELITA

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 47 POL19750122 MICHNIAK Andrzej Warszawski Klub Kolarski

00:40:58

2 46 POL19870107 KRÓL Paweł Warszawski Klub Kolarski + 00:00:30

3 20 POL19811011 RĘKAWEK Radosław

+ 00:01:08

5 27 POL19781009 KACPERSKI Piotr Warszawski Klub Kolarski – 1 okr

6 24 POL19921216 POPŁOŃSKI Sebastian ULKS Józefina śabia Wola – 1 okr

6 93 POL19690526 ROWICKI Wiesław

– 2 okr

 

GRUPA V(19-31)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 87 1993 BURDA Jan Warszawski Klub Kolarski 00:45:44

2 17 1992 KARCZMAREK Maciej

+ 00:00:06

3 23 1992 CZAJKOWSKI Michał PK MTB + 00:00:07

4 78 1983 SKOREK Jan AKD + 00:00:19

5 91 1993 GOSZCZYŃSKI Mateusz Warszawski Klub Kolarski + 00:00:24

6 51 1980 LIRSKI Marcin Cyklon – 1 okr

7 45 1986 MORAWSKI Piotr

– 1 okr

15 1993 KRYCZKA Krzysztof

DNF

49 1980 GUMOWSKI Łukasz

DNF

 

KOBIETY

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 81* POL19870122 WASIUK Olga LUKK Ełk 00:25:25

2 3* POL19820203 BACIŃSKA Agnieszka Warszawski Klub Kolarski + 00:00:59

3 11* POL19960106 RADZISZEWSKA Klaudia UKS Wygoda + 00:05:09

 

OTWARTE ZAWODY W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

DLA AMATORÓW

10.11.2012r. Warszawa (Forty Bema)

WYNIKI

4

GRUPA VII (41 – 50)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 86 1971 JEZNACH Robert PK MTB 00:27:16

2 21 1966 ZIELIŃSKI Jarosław PK MTB + 00:00:42

3 48 1967 PANEK Roman + 00:02:08

 

GRUPA VIII (51 i starsi)

M-ce Start.No. KOD UCI Nazwisko Imię Drużyna Cz as

1 2 1957 SIWIŃSKI Zdzisław 00:32:00

 

2013-04-12T08:42:27+00:00 Listopad 11th, 2012|Zawodnicy|