Akademia Młodych Trenerów

/, Gravity, MTB XC, Puchar mazowsza, Treningi/Akademia Młodych Trenerów

Akademia Młodych Trenerów

Od maja nasz klub realizuje projekt w ramach Programu Młodzież w Działaniu: „Akademia Młodych Trenerów”. Projekt zakłada prowadzenie otwartych treningów dla społeczności lokalnych, szkolenia dla naszych zawodników i trenerów oraz organizację imprezy rowerowej.
Naszym zadaniem będzie również przeprowadzenie szeregu prezentacji w szkołach zachęcających do treningów kolarskich. W związku z tym zapraszamy szkoły podstawowe i gimnazja do podjęcia z nami współpracy (kontakt z koordynatorem: Kuba Perzyna 504647149).
15 września wszystkich zaprosimy na zawody kolarskie, które będą jednocześnie finałem Pucharu Mazowsza MTB. Dla kibiców i dzieci szykujemy specjalne dodatkowe atrakcje (m.in. tor przeszkód sekcji gravity, klub kibica z gadżetami do kibicowania).
Projekt ten jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

2014-05-24T17:52:37+00:00 Czerwiec 20th, 2013|Bez kategorii, Gravity, MTB XC, Puchar mazowsza, Treningi|