Wyniki Kolarskich Mistrzostw Wilanowa

//Wyniki Kolarskich Mistrzostw Wilanowa

Wyniki Kolarskich Mistrzostw Wilanowa

KLASY 1-3 SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY

L.p. Imię Nazwisko klasa Szkoła
1 Antoni Faszczewski 1 16urs/ 69
2 Cezary Nigot 1 104/ 56
3 Michał Montoya 3 SP300 / 51
4 Bruno Wojnowski 3 SP300/ 75
5 Bartek szewczyk 2 104/55
6 Filip Kasprzak 2 Sp 104/ 48
7 Adrian Zagumny 3 104/46
8 Mikołaj Lange 3 SP 300/ 79
9 Dominik Kownacki 2 261/67
10 Łukasz Bernolak 2 SP 104/ 53
11 Aleksander Kucharski 2 Sp 79/ 49
12 Andrzej Kubski 3 SP 300/ 54
13 Filip Młynarski 2 104/76
14 Karol Chojnacki 1 SP 104 (powsin) 52
15 Bartosz Ścibior 2 104/66
16 Marcin Woźny 1 Sp261/ 225
17 Kuba Uzarski 2 104/65
18 Gerard Szafrański 1 104/ 58
19 Piotr Kownacki 1 261/68
20 Jakub Kapron 3 261/68
21 Bartosz Murawski 1 104/46
22 Olek Faszczewski 0 231/ 72

 

 

 

 

 

 

KLASY 1-3 SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZĘTA

L.p. Imię Nazwisko klasa Szkoła
1 Iga Świerżewska 3 300/ 60
2 Ada Świerżewska 1 300/62
3 Zuzanna Kasprzak 1 104/224
4 Antonina Kędzierska 1 300/73
5 Helena Kostyszyn 1 300/ 71
6 Patrycja Gutkowska 2 104/ 74
7 Lena Szafrańska 1 104/57
8 Julia Steinhagen 1 Przymierza rodzin urs/ 63
9 Wiktoria Możdżonek 1 SP261/ nr 50

 

 

KLASY 4-6 SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY

L.p. Imię Nazwisko klasa Szkoła
1 Krystian Sontowski 5 115/84
2 Mateusz Wyskok 4 104/87
3 Tomasz Penconek 6 104/94
4 Marcin Hrycaj 6 300/88
5 Bartosz Bieliński 4 104/ 79
6 Wojtek Szynkiewicz 5 104/82
7 Kacper Bieliński 6 104/80
8 Sebastian Bolesta 4 104/86
9 Dawid Latoszek 4 104/85
10 Adam Gazecki 6 104/174
11 Jakub Paprocki 4 SP 261 / 74
12 Jakub Lubaszka 6 104/ 172
13 Jakub Smolaga 6 104/142
14 Bruno Szafrański 4 104/59
15 Szymon Zalech 6 104/ 178
16 Piotr Grądziel 4 SP104
17 Aleksander Gawryś 4 104/85
18 Antoni Skup 4 104/149
19 Jakub Kłos 4 104/48

 

 

KLASY 4-6 SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZĘTA

L.p. Imię Nazwisko klasa Szkoła
1 Julia Angela Adrianowska 5 312/ 86
2 Victoria Correa Gajek 4 Sp104 / 198
3 Hanna Górska 5 300/ 186
4 Suzana Klein Wassink 5 300/56
5 Julia Stopnicka 4 104/88
6 Patrycja Łukasiak 4 104/ 83
7 Wiktoria Zagumna 6 104/95
7 Anna Pentz 4 104/ 120
8 Natalia Nowicka 6 104/ 89
9 Julia Lewandowska 5 SP 104 (powsin) 77
10 Kamila Janek 6 104/96
11 Maja Szcześniak 4 SP 261 –
12 Julia FIOŁNA 4 104/ 81
13 Weronika Przygodzka 6 104/ 193
14 Weronika Kłos 4 104/ 163
15 Maja Szcześniak 4 261/ 33

 

 

KLASY 1-3 GIMNAZJUM CHŁOPCY

L.p. Imię Nazwisko klasa Szkoła
1 Maciej Chmielewski 2 42/29
2 Maksymilian Błoński 2 72/11
3 Kamil Serewiś 3 116/ 27
4 Damian Zalewski 1 27/30
5 Kuba Wyszyński 2 116/ 12
6 Marcin Pycka 1 117/ 28
7 Łukasz Wiśniewski 2 116/ 66

 

Klasyfikacja szkół podstawowych:

  1. SP 104
  2. SP 300
  3. SP 115

 

Klasyfikacja gimnazjów:

  1. 116
  2. 117
2013-06-23T08:54:15+00:00 Czerwiec 18th, 2013|Zawody|