Wyniki Mistrzostw Mazowsza MTB XC w Jabłonnie

/, Zawody/Wyniki Mistrzostw Mazowsza MTB XC w Jabłonnie

Wyniki Mistrzostw Mazowsza MTB XC w Jabłonnie

PUCHAR MAZOWSZA MTB XC
01.06.2013 JABŁONNA – III EDYCJA
WYNIKI
ŻAK
czas zwycięzcy: 00:15:37
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 165 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 00:15:37
2 168 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:52
3 161 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:54
4 169 20010814 BIERNACKI Filip RKS FAMILY ACTIVE + 00:01:40
5 224 DĄBSKI Patryk SANTE – BSA TOUR 1 OKR
6 170 20010505 KRYŃSKi Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 1 OKR
7 206 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA 1 OKR
8 172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
9 163 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE 1 OKR
10 216 LACH Kamil UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 2 OKR
11 220 GAIŃSKI Jakub PROLOG JABŁONNA 2 OKR
11 217 PETRYSZYN Maciej UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 3 OKR
12 226 WIŚNIEWSKI Piotr 3 OKR
13 210 ŻEBROWSKI Jakub 3 OKR
14 222 GOTOWIEC Jakub 4 OKR
ŻACZKA
czas zwycięzcy: 00:17:12
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 00:17:12
2 211 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:04
3 219 MADAJCZAK Aleksandra PROLOG JABŁONNA 4 OKR
MŁODZIK
czas zwycięzcy: 00:37:26
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 42 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO 00:37:26
2 213 GAŃKO Antek MIŃSK MAZ./SANTE BSE + 00:00:14
3 218 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:43
4 39 GŁOGOWSKI Gabriel PROLOG JABŁONNA + 00:05:30
5 44 19990821 KOPACKI Dawid RKS FAMILY ACTIVE + 00:07:12
6 37 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE + 00:09:55
7 46 19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:10:29
41 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
MŁODZICZKA
czas zwycięzcy: 00:42:17
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 157 20000221 TYSZKA Weronika RKS FAMILY ACTIVE 00:42:17
2 215 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO + 00:03:49
3 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO + 00:06:57
4 159 19991224 KRYŃSKA Edyta UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:07:19
5 150 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:10:47
6 155 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:15:56
7 151 20000916 JANICKA Wiktoria RKS FAMILY ACTIVE 1 OKR
8 201 KRASUSKA Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
JUNIOR MŁODSZY
czas zwycięzcy: 01:00:15
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 234 MUŚKO Patryk UKS WYGODA BIAŁYSTOK 01:00:15
2 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA + 00:01:23
3 127 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:02:09
4 236 MICHNOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:03:06
5 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:24
6 237 KADŁUBOWSKI Krzysztof UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:05:06
7 137 19970413 ZIMNOCH Marcin UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:05:12
8 136 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:34
9 228 DĘBSKI Maciej PROLOG JABŁONNA + 00:10:16
10 235 JARMOŁOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:12:42
11 139 19980218 KRZACZEK Dominik KS „OLIMPIC” PIASECZNO + 00:16:17
12 128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA 1 OKR
13 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
14 131 SĘKOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA 1 OKR
15 130 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 1 OKR
233 19980914 KONOFAŁ Sebastian UKS JÓZEFINA DNF
138 19980528 ZARĘBA Maciej KS „OLIMPIC” PIASECZNO DNF
126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN DNF
JUNIORKA MŁODSZA
czas zwycięzcy: 00:39:08
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:39:08
2 198 19981223 CHOJECKA Karolina UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:03:07
3 197 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:03:33
4 192 19970320 ŚLEPOWROŃSKA Klaudia UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:07:44
5 199 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:08:15
6 212 WIECZOREK Zuzanna + 00:12:17
JUNIOR
czas zwycięzcy: 01:15:28
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 230 ŁOPATO Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 01:15:28
2 102 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:59
3 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO + 00:02:01
4 112 KĄKOLEWSKI Matuesz SANTE BSA TOUR + 00:06:49
5 101 19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO + 00:09:59
6 116 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR + 00:10:52
7 107 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:13
8 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:17:02
9 113 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
10 208 MIŚKIEWICZ Kamil GKK OPTY MAZOWSZE 1 OKR
11 108 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
ELITA KOBIET
czas zwycięzcy: 00:57:37
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 231 19960106 RADZISZEWSKA Klaudia UKS WYGODA BIAŁYSTOK 00:57:37
2 240 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY + 00:01:01
3 33 19820203 BACIŃSKA Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:21
4 26 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA + 00:10:01
5 239 CEGIELSKA Edyta 1 OKR
ELITA MĘŻCZYZN
czas zwycięzcy: 01:28:11
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 238 RĘKAWEK Radosław 01:28:11
2 1 19920809 JEZIORSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:00
3 245 MICHALSKI Karol + 00:05:15
4 271 19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:35
5 17 19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:08:27
6 229 AUGUSTYNOWICZ Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 1 OKR
7 244 19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE-BSA TOUR 1 OKR
8 3 BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM 1 OKR
9 2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA 2 OKR
10 19 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
11 272 DANIELAK Łukasz SANTE-BSA TOUR 2 OKR
12 223 19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA 2 OKR
13 203 DEC Krzysztof 2 OKR
14 241 KIESIO Przemysław KLIWER BIKE TEAM 3 OKR
15 207 MILER Patryk 3 OKR
16 274 DEREJSKI Michał LTC 3 OKR
17 18 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 OKR
18 273 STANISZEWSKI Aleksander SUPER DROP 4 OKR
13 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
21 MARCINIAK Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
274 OWCZAREK Bartosz KLIWER BIKE TEAM DNF
MASTERS I
czas zwycięzcy: 00:50:13
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 242 WIDZIEWICZ Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:50:13
2 68 ADAMCZYK Marek SAMURAI ADVENTURES + 00:06:13
2 246 ZIELIŃSKI Arkadiusz 1 OKR
MASTERS II
czas zwycięzcy: 00:49:04
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 88 19730731 MICHALCZEWSKI Marcin Legion Serwis 00:49:04
2013-06-23T11:58:10+00:00 Czerwiec 2nd, 2013|wkk, Zawody|