Wyniki zawodów pod stadionem 30.09.2013r.

//Wyniki zawodów pod stadionem 30.09.2013r.

Wyniki zawodów pod stadionem 30.09.2013r.

Mała Syrenka

30.09.2013, Warszawa, Stadion Narodowy

start wspólny 10 km (10 x 1 km runda)

Kategoria: Żak / Żaczka

M-ce nr.start. IMIĘ NAZWISKO KLUB czas
Żaczka
1 22 Aleksandra Lach UKK BDC Huragan Wołomin 20:24 29,41176471
2 7 Julia Adrianowska Warszawski Klub Kolarski -1

Żak
1 27 Maciej Noceń Sante BSA 18:44 32,02846975
2 28 Patryk Dąbski Sante BSA 18:44 32,02846975
3 19 Filip Biernacki SK Bank Team 20:01 29,97502082
4 8 Miłosz Ośko Warszawski Klub Kolarski 20:01 29,97502082
5 9 Konrad Czabok Warszawski Klub Kolarski 20:42 28,98550725
6 15 Jakub Soszka V-Max Mińsk Mazowiecki -1
7 18 Dawid Ostrowski V-Max Mińsk Mazowiecki -1
8 29 Wojciech Pastor Sante BSA -1
9 24 Kamil Lach UKK BDC Huragan Wołomin -1
10 25 Maciej Petryszyn UKK BDC Huragan Wołomin -1
11 23 Mikołaj Nowacki UKK BDC Huragan Wołomin -1
12 6 Mateusz Gajdulewicz Niezrzeczony -1

Kategoria: Młodzik/Młodziczka

M-ce nr.start. IMIĘ NAZWISKO KLUB czas
Młodziczka
1 20 Weronika Tyszka SK Bank Team 30:26 31,54435926
2 12 Łucja Marcinkiewicz Warszawski Klub Kolarski 30:36 31,37254902
3 11 Anna Gdańska Warszawski Klub Kolarski 30:44 31,23644252
4 30 Angelika Skłodowska UKK BDC Huragan Wołomin -1
5 10 Hanna Krasuska Warszawski Klub Kolarski -1

Młodzik
1 16 Mateusz Pomaski BDC NOSIR Nowy Dwór Maz. 29:20 32,72727273
2 3 Adam Noceń Sante BSA 29:20 32,72727273
3 21 Michał Petryszyn UKK BDC Huragan Wołomin 29:25 32,63456091
4 4 Antoni Gańko Sante BSA 29:28 32,57918552
5 14 Damian Zalewski Warszawski Klub Kolarski 29:47 32,23279239
6 17 Paweł Kwaśny V-Max Mińsk Mazowiecki 29:47 32,23279239
7 2 Jan Miazga Sante BSA 30:28 31,50984683
8 5 Ignacy Ciechomski Olimpik Piaseczno 30:46 31,20260022
9 1 Michał Gębarski V-Max Mińsk Mazowiecki 30:46 31,20260022
10 13 Dominik Górak Warszawski Klub Kolarski 31:48 30,18867925
11 26 Marcin Pycka -1

2013-09-30T20:09:33+00:00 Wrzesień 30th, 2013|Bez kategorii|