Praca w WKK

//Praca w WKK

Praca w WKK

Warszawski Klub Kolarski (WKK) poszukuje kandydata na stanowisko

FUNDRAISER

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość realizacji części zadań zdalnie)

Wymiar pracy: do ustalenia
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Zakres obowiązków:
– usystematyzowanie relacji z obecnymi darczyńcami i sponsorami;
– zarządzanie współpracą z darczyńcami i sponsorami;
– tworzenie ofert współpracy z nowymi sponsorami;
– pozyskiwanie sponsorów indywidualnych i korporacyjnych;
– prowadzenie akcji 1% podatku na rzecz WKK;
– zorganizowanie i koordynacja akcji crowdfundingowej.

Wymagania:
– doświadczenie w zakresie współpracy ze sponsorami;
– wiedza dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych;
– wiedza z zakresu PR;
– wiedza z zakresu sponsoringu i marketingu sportowego;
– entuzjazm do podjęcia pracy w klubie sportowym;
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dobra organizacja pracy;
– odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
– umowę zlecenie + succes fee (prowizja);
– możliwość osobistego rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: bmaresz@o2.pl. Aplikacja winna zawierać oświadczenie: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawski Klub Kolarski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz.U. 133/97 poz. 883).

2016-04-20T23:58:05+00:00 Kwiecień 20th, 2016|Bez kategorii|