Harmonogram zajęć od 17 października

Strona główna/Treningi/Harmonogram zajęć od 17 października

Harmonogram zajęć od 17 października

Zapraszamy na nasze zajęcia w okresie jesienno – zimowym.

Harmonogram zajęć od 17 października do 31 grudnia 2016:

poniedziałek:

17:00 – sala gimnastyczna  – grupa zaawansowana  – Dembowskiego 1 –

Błażej Maresz (roczniki 2003 i starsi)

18:00 – boisko – grupa zaawansowana – Rudzka 6 – Piotr Abramczyk

18:30 – sala gimnastyczna – Wentylki (roczniki 2007-2010) – Dembowskiego 1

– Jan Tenderenda (roczniki 2007 i młodsi)

18:30 – sala gimnastyczna – grupa początkująca – Potułkały 10 –

Dembowskiego 1 – Marcin Górnicki (roczniki 2004 i młodsi)

20:00 – sala gimnastyczna – grupa początkująca (roczniki 2003-2005-2008) – Halna 20 – Piotr Kalużny

 

wtorek:

18:00 – sala gimnastyczna – grupa początkująca – Rudzka 6 – Piotr

Abramczyk

19:15 – sala gimnastyczna – grupa zaawansowana – Siennicka 15 – Dariusz

Kołakowski

18:00 – bieganie – grupa zaawansowana – KEN 61 – Błażej Maresz

18:00 – bieganie – Skwer Lennestadt – Otwock – Michał Bujan

 

środa:

18:00 – basen – grupa początkująca – Kwatery Głównej 13 – Marcin Górnicki

19:00 – basen – grupa zaawansowana – Kwatery Głównej 13 – Dariusz

Kołakowski

20:20 – basen – grupa zaawansowana – Potocka 1 – Piotr Abramczyk

18:00 – sala gimnastyczna – grupa zaawansowana – Potułkały 10 – Błażej

Maresz

 

czwartek:

18:00 – bieganie – grupa zaawansowana – Rudzka 6 – Piotr Abramczyk

18:00 – rower – Wentylki (roczniki 2007-2010) – Tomasz Saciuk

18:00 – bieganie – grupa zaawansowana – KEN 61 – Błażej Maresz

 

piątek:

16:00 – crossfit – grupa zaawansowana – Goździków 29/31 – Dariusz

Kołakowski

18:00 – piłka/rozciąganie – grupa początkująca – Rudzka 6 – Piotr

Abramczyk

18:00 – trening biegowo-ogólnorozwojowy Agrykola (u zbiegu z Al.

Ujazdowskimi) – Jarek Górecki

18:45 – sala gimnastyczna – Ambasadorska 1 – Otwock – Michał Bujan

17:30 – sala gimnastyczna – grupa początkująca – Potułkały 10 – Marcin

Górnicki

18:30 – sala gimnastyczna – grupa początkująca – Potułkały 10 – Marcin

Górnicki

Przed pierwszym treningiem proszę skontaktować się z wybranym trenerem.

Telefony do trenerów:

Piotr Abramczyk – 502466838

Marcin Małasiewicz  504 947 256

Piotr Kalużny – 663331574
Błażej Maresz – 600452865

Marcin Górnicki 603758971

Jan Tenderenda – 691580403
Jarosław Górecki – 502 247 292
Tomasz Saciuk – 501 208 461
Michał Bujan – 507 134 825

Dariusz Kołakowski – 500685 244

2017-04-30T12:06:19+00:00 Październik 11th, 2016|Treningi|