Zimowy rozkład zajęć WKK

//Zimowy rozkład zajęć WKK

Zimowy rozkład zajęć WKK

Pon – 18:00 Rudzka 6 – bieganie – Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

Pon – 19:00 – basen Szuwarek ul. Kwatery Głównej 13 – Dariusz Kołakowski

Pon – 18:30 Kopa Cwila – MTB – Wentylki (2009-2011) – Jan Tenderenda

Pon – 18:30 Kopa Cwila – MTB – Żaki (2006-2008) – Błażej Maresz

Pon – 17:30 Kopa Cwila – bieganie/trening ogólnorozwojowy na dworze – gr średniozaawansowana – Marcin Górnicki

 

Wt – 17:30 parking Multikina Targówek – trening ogólnorozwojowy na powietrzu  – Daniel Wójcik

Wt – 18:00 Rudzka 6 – sala – gr. początkująca – Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

Wt – 18:00 KEN 61 (ratusz Ursynów) – bieganie gr. zaawansowana (roczniki 2005 i starsi) – Błażej Maresz

Wt – 18:00 basen (gr Wesoła) Kwatery Głównej – Marcin Górnicki

Wt – 18:00 Skwer Lennenstad w Otwocku – trening biegowy – Michał Bujan

 

Śr – 16:00 Crossfit Deception Goździków 29/31 – gr zaawansowana (2005 i starsi) – Dariusz Kołakowski

Śr – 19:00 Grzegorzewska 10 – piłka nożna gr. zaawansowana (roczniki 2005 i starsi) – Błażej Maresz

Śr – 20:20  basen ul. Potocka – Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

Sr – 18:00 – sala ul. Ambasadorska 1 Otwock – Piotr Kalużny (od 8 listopada!)

 

Czt – 18:00 KEN 61 (ratusz Ursynów) – bieganie gr. zaawansowana (roczniki 2005 i starsi) – Błażej Maresz

Czt – 17:30 pod Mambo Fitness Jana Pawła II 13 w Wesołej – trening na powietrzu biegowo-ogólnorozwojowy – sekcja Wesoła – Maciej Jeziorski

Czt – 18:00 Rudzka 6 sala – gr. zaawansowana – Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

Czt – 18:30 Krasnowolska 50 Camp4 – ścianka wspinaczkowa – Wentylki – Jan Tenderenda/Tomasz Saciuk (od 26.10.2017)

 

Pt – 18:00 Rudzka 6 – piłka nożna – Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

Pt – 16:00 Crossfit Deception Goździków 29/31 – gr zaawansowana (2005 i starsi) – Dariusz Kołakowski

Pt – 19:00 sala gimnastyczna – Grzegorzewska 10 – gr średniozaawansowana – Marcin Górnicki

2017-10-14T21:55:59+00:00 Październik 13th, 2017|Bez kategorii|