Treningi od 13 października

//Treningi od 13 października

Treningi od 13 października

Harmonogram treningów obowiązujący od 13 października

 

Poniedziałek

17:00 Ursynów – TI fitness ul. Jana Ciszewskiego 15 – gr początkująca – zajęcia ogólnorozwojowe: Iwona Woronowicz (od 07.10 (roczniki 2007-2010 i początkujący starsi)

17:30 Wesoła – Mambofitness ul. JPII 13 w Wesołej – zajęcia ogólnorozwojowe na dworze: Maciej Jeziorski: (roczniki 2009-2003 i starsi)

17:00 Otwock – skwer Lennestadt, – MTB: Piotr Kalużny (roczniki 2010-2005

17:30  Bemowo – ul. Górczewska 62/64 – gr początkująca- MTB: Cezary Żeszczyński

18:00 Bielany – Rudzka 6 – gr. Początkująca – bieganie: Jan Kamela  (roczniki 2012-2007 i początkujący starsi)

18:30 Ursynów – Kopa Cwila– gr Wentylki x 2, gr żaki x 1 – MTB:  Jan Tenderenda (najmłodsi: 691 580 403), Arek Zieliński (starsi z tej grupy 608 439 343), Bartosz Lesiuk(694 033 113) (roczniki 2007-2013 i początkujący starsi)

 

wtorek

18:00 Bielany – Rudzka 6 – gr Zaawansowana – sala: Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska (roczniki 2009 – 2005 i starsi)

18:00  Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345 – gr. Średniozaawansowana-  bieganie: Marcin Górnicki (roczniki 2008-2005 i starsi)

18:00 Legionowo – Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie ul. Zakopiańska 4 – sala: Daniel Wójcik

18:00 Ursynów – Ratusz Ursynów- metro imielin gr. Zaawansowana- bieganie: Błażej Maresz
 
18:00 Wilanów – Airbike ul. Branickiego 10 – MTB : Bartosz Lesiuk (roczniki 2006-2010)

 

środa

17:30 Wesoła  Mambofitness ul. JPII 13 w Wesołej – sala: Maciej Jeziorski (roczniki 2009-2003 i starsi)

17:00 Ursynów – TI fitness ul. Jana Ciszewskiego 15 – gr zaawansowana – zajęcia ogólnorozwojowe: Iwona Woronowicz 

20:20 Bielany – Potocka 1– gr. Zaawansowana- basen: Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska  (roczniki 2009 – 2005 i starsi)

19:30 Otwock – ul Ambasadorska 1 – sala : Piotr Kalużny (roczniki 2010-2005)

18:10 Targówek (PIERWSZE MIEJSCE ZBIÓRKI)  – Skwer Ciechowskiego, 18:20 (DRUGIE MIEJSCE ZBIÓRKI) – pod sklepem Nygus Trening ogólny na rowerach. Buty spd nie wskazane.

czwartek

18:00 Bielany – Rudzka 6 – gr. Zaawansowana – sala: Piotr Abramczyk/Monika Mrozowska

18:00 i 19:00  Ursynów – Camp 4, ul. Krasnowolska 50 – ścianka wspinaczkowa:   gr Wentylki x 2, gr żaki x 2: Tomasz Saciuk, Bartosz Lesiuk, Arek Zieliński

18:00 Legionowo – Park przy Arenie – zajęcia ogólnorozwojowe na dworze : Daniel Wójcik

 

Piątek

17:30 Bemowo – WAT ( Parking przy sądach na ul. A. Kocjana) – gr. początkująca – bieganie: Cezary Żeszczyński

18:00 Bielany – Rudzka 6 – gr. początkująca – piłka nożna : Jan Kamela (roczniki 2012-2007 i początkujący starsi)

18:00 Ursynów – Szkoła Przymierza Rodzin ul. Marii Grzegorzewskiej 10- 2 grupy: żaki (Bartosz Lesiuk) zajęcia ogólnorozwojowe, starsi (Błażej Maresz) piłka nożna

20:00 Białołęka – Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Światowida 56 – basen : Mateusz Maszkiewicz

17:00 Targówek (PIERWSZE MIEJSCE ZBIÓRKI)  – Skwer Ciechowskiego, 17:10 (DRUGIE MIEJSCE ZBIÓRKI) – pod sklepem Nygus Trening ogólny na rowerach. Buty spd nie wskazane.

 

Sobota

11:00 Praga Południe – Wał miedzeszyński 345, grupa początkująca – MTB: Bartosz Lesiuk (2008 – 2011 i inni początkujący)

2019-10-29T23:35:19+00:00 Październik 8th, 2019|Bez kategorii|