Bogdan Saternus

Dziennikarz i komentator sportowy. Od 1995 roku związany z Polskim Radiem, a od 2009 roku z TVP3 Warszawa. Osoba charyzmatyczna, z pasją do sportu, poczuciem humoru i doskonałym kontaktem z widzami. Tworzy i przedstawia codzienne wiadomości sportowe TVP3 Warszawa oraz omawia wydarzenia sportowe tygodnia i rozmawia z osobami ze świata sportu w Magazynie „Z Boisk i Stadionów Warszawy i Mazowsza”.


Adam Probosz

Adam Probosz – w środowisku kolarskim znany przede wszystkim z komentowania wyścigów w Eurosporcie oraz prowadzenia kanału TurDeTur. Poza tym środowiskiem to przede wszystkim utalentowany aktor, wyróżniający się wszechstronnością i zaangażowaniem w projekty teatralne, filmowe oraz telewizyjne. Jego kariera obejmuje role w serialach i ambitnych produkcjach teatralnych. Znany ze wszechstronnego talentu aktorskiego, odnosi sukcesy w komediach, dramatach i produkcjach kryminalnych. Oprócz działalności aktorskiej, angażuje się w kolarstwo, zdobywając uznanie jako kolarz amator. Jego zaangażowanie w promocję zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej, zwłaszcza poprzez kolarstwo, czyni go postacią szanowaną zarówno w świecie artystycznym, jak i społecznym. To nie tylko utalentowany aktor, ale także pasjonat kolarstwa, przyczyniający się do popularyzacji aktywnego stylu życia.


 

Krzysztof Łukasik

Wychowanek Warszawskiego Klubu Kolarskiego, absolwent Politechniki Warszawskiej. Od 2019 roku jest zawodnikiem zawodowej ekipy JBG-2, specjalizującej się w kolarstwie górskim. Aktualny, trzykrotny mistrz Polski MTB XCO, wicemistrz Europy w maratonie MTB z 2022 roku. Pasjonuje go eksploracja swoich możliwości w treningach i zawodach, szczególnie w pięknych miejscach Europy. Ściga się głównie w wyścigach XCO, ale bierze udział także w maratonach i etapowych wyścigach MTB.


Mikołaj Pytel – Król Rowerów

W latach 2001–2022 kierował rozwojem sklepów AirBike, zajmując się szerokim zakresem działań od zarządzania zespołem po strategię marki. Jego doświadczenie w branży rowerowej obejmuje tworzenie sklepów, zarządzanie zespołami, strategię marki oraz organizację eventów i współpracę z ambasadorami.

Dołącz do nas