Wyspecjalizowani

Wyspecjalizowani to dziewiątka zawodników Warszawskiego Klubu Kolarskiego – medalistów Mistrzostw Polski i członków Kadry Narodowej. Startują zarówno w wyścigach MTB jak i na szosie. Jesienią można ich spotkać również w przełaju. Trzeci rok z rzędu zawodnicy są wspierani przez firmę Specialized.

 

Zawodnicy

Klaudia Czabok 23l. 
Elita

Osiągnięcia:
2020:

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 1 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – jazda indywidualna na czas
  • 2 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – start wspólny
  • 2 miejsce w wyścigu u23 Warsaw Cup – Puchar Polski
  • 24 miejsce Mistrzostwa Europy MTB XCO do lat 23
  • 23 miejsce Mistrzostwa Świata MTB XCO do lat 23

2019: 

  • 1 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – jazda indywidualna na czas
  • 1 miejsce w Pucharze Polski MTB w Żukowie
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2020 kat do lat 23 oraz w elicie
  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO

2018:

  • 2 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB
  • 7 miejsce Akademickie Mistrzostwa Świata MTB Braga
  • 4 miejsce u23 Górskich Szosowych Mistrzostw Polski na szosie
  • 5 miejsce  w u23 Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski MTB 

2017:

  • 4msc u23 Mistrzostwa Polski MTB XCO

2016:

  • 25msc juniorek Mistrzostwa Europy MTB (Huskvarna)

2015:

  • Srebrny Medal Polski Juniorek MTB XCO 

Matylda Szczecińska 19l.
U23

Osiągnięcia: 

2020

  • 1 miejsce Puchar Polski MTB XC Warsaw CUP UCI C3 – juniorka
  • 2 miejsce Puchar Czech UCI C1 – Zadov – juniorka
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO – juniorka
  • 10 miejsce Szosowe Mistrzostwa Polski – juniorka
  • 1 miejsce Puchar Czech – Brno – juniorka
  • 3 miejsce Puchar Polski MTB XC – Boguszów Gorce – juniorka
  • 1 miesjce Puchar Polski MTB XC – Wałbrzych – juniorka
  • 10 miejsce Puchar Świata – Nove Mesto na Morave – juniorka
  • 29 miejsce Mistrzostwa Świata XCO – Leogang – juniorka
  • 13 miejsce Mistrzostwa Europy XCO – Montetamaro – juniorka

2019

  • 3 miejsce Kamptal Classic UCI C1 – Langenlois Austria – juniorka
  • 1 miejsce Puchar Polski MTB XC – Białystok – juniorka
  • 1 miejsce Puchar Słowacji XC — Turcianskie teplice – juniorka
  • 7 Miejsce Puchar Świata XC UCI HC – Heubach Niemcy – juniorka
  • 1 Miejsce Puchar Polski MTB XC UCI C1 – Wałbrzych – juniorka
  • 14 miejsce Puchar Świata Nove Mesto Na Morave – juniorka
  • 2 miejsce Puchar Polski MTB XC – Jelenia Góra – juniorka
  • 2 miejsce Puchar Czech – Bedrichov – juniorka
  • 18 miejsce Mistrzostwa Europy – Brno – juniorka
  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO – juniorka
  • 8 miejsce Mistrzostwa Świata – Kanada – juniorka
  • 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO Boguszów Gorce – juniorka
  • 3 miejsce Klasyfikacja Generalna Pucharu Polski MTB XCO – juniorka

2018:

  • Złoty Medal  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MTB
  • Zwycięstwo w Pucharze Czech MTB (Nove Mesto),
  • Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski MTB
  • 11 msc na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy MTB U17 (Pila)
  • Złoty Medal Mistrzostw Polski MTB w Sztafecie Młodzieżowej 

2017:

  • Złoty Medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MTB
  • Złoty Medal Mistrzostw Polski MTB w Sztafecie Młodzieżowej 

2016: młodziczka

  •  10 msc na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy MTB U15 (Graz)

Antonina Białek 23l.
Elita

Osiągnięcia:

2021:

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski CX – elita

2020:

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski XCM do lat 23
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 3 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski – wyścig indywidualny na czas
  • 3 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski – wyścig ze startu wspólnego
  • 8 miejsce Szosowe Mistrzostwa Polski – start wspólny do lat 23

2019:

  • 4 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 4 miejsce Mistrzostwa Polski CX do lat 23

2016: 

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski XCM – juniorka

2015:

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski XCM – juniorka
  • 5 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – juniorka


Karol Ostaszewski 23l.
Elita

Osiągnięcia:

2020:

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2020 kat. Do lat 23
  • 1 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – start wspólny
  • 3 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – jazda indywidualna na czas
  • 31 miejsce Mistrzostwa Europy MTB XCO do lat 23
  • 46 miejsce Mistrzostwa Świata MTB XCO do lat 23

2019:

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23
  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2020 kat. Do lat 23
  • 1 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski MTB – jazda indywidulana na czas
  • 1 miejsce podczas 3 edycji Pucharu Polski w Lublinie kat. ELITA
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB do lat 23

2018:

  • 2 miejsce w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO

2017: 

  • 6 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO do lat 23

Konrad Czabok 20l.
U23

Osiągnięcia:

2020:

  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski XCM do lat 23.
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski MTB w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO
  • 3 miejsce na Pucharze Polski XCO UCI C3 w Warszawie – do lat 23.

2019:

  • 1 miejsce na Pucharze Polski XCO UCI C3 w Białymstoku – junior
  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB – junior
  • Zwycięstwo klasyfikacji górskiej 31° Trofeo Città di Borgomanero

2018:

  • Srebrny Medal Polski w Maratonie MTB – junior
  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski MTB w Sztafecie XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO

Paweł Garczyk 21l.
U23

Osiągnięcia:

2020:

  • 4 miejsce na Mistrzostwach Polski XCM – do lat 23.
  • 4 miejsce na Mistrzostwach Polski XCO – do lat 23.

2019:

  • 4 miejsce w Mistrzostwach Polski XCM – do lat 23.

2018:

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski XCM – junior
  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski XCO – junior
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski XCR podczas Mistrzostw Polski MTB XCO

2017

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski XCM – junior

2016

  • 3 miejsce Mistrzostwa Polski XCO – junior młodszy

Jan Ambrożkiewicz 18l.
Junior

Osiągnięcia:

2020:

  • 6 miejsce na Pucharze Polski Warsaw Cup UCI C3 – junior
  • 9 miejsce Mistrzostwa Polski XCO – junior

2019: junior młodszy

  • 4 miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – junior młodszy
  • 6 miejsce klasyfikacja generalna Puchar Polski XCO – junior młodszy

Mateusz Gajdulewicz 18l.
Junior

Osiągnięcia:

2020:

  • 1 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – junior
  • 2 miejsce Szosowe Mistrzostwa Polski – jazda indywidualna na czas – junior
  • 18 miejsce Szosowe Mistrzostwa Europy Plouay – jazda indywidualna na czas – junior
  • 1 miejsce Szosowy Puchar Polski Zamość – jazda Indywidualna na czas – junior
  • 2 miejsce Szosowy Puchar Polski Koziegłowy – jazda indywidualna na czas – junior
  • 4 miejsce wyścig etapowy juniorów Złote Koło Dobczyce – jazda indywidualna na czas
  • 4 miejsce klasyfikacja generalna wyścigu etapowego juniorów Złote Koło Dobczyce

2019:

  • 1 miejsce Prolog Międzynarodowego Wyścigu Etapowego juniorów młodszych Szlakami Jury
  • 1 miejsce Jazda indywidualna na czas Międzynarodowego Wyścigu Etapowego juniorów młodszych Szlakami Jury
  • 1 miejsce klasyfikacja generalna Międzynarodowego wyścigu Etapowego juniorów młodszych Szlakami Jury
  • 1 miejsce Szosowy Puchar Polski Zamość – Jazda indywidualna na czas – junior młodszy
  • 2 miejsce Puchar Polski MTB Żukowo – junior młodszy
  • 2 miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski w jeździe na czas drużyną.
  • 3 miejsce Szosowy Puchar Polski Strzelce Krajeńskie – start wspólny – junior młodszy
  • 4 miejsce Szosowy Puchar Polski Zamość – start wspólny – junior młodszy
  • 5 miejsce Puchar Polski MTB Białystok – junior młodszy

Iwo Pacałowski 17l
Junior

Osiągnięcia:

2020:

  • 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO – junior młodszy
  • 2 miejsce Puchar Polski Warsaw Cup UCI C3 – junior młodszy

2019: junior młodszy

  • 3 miejsce Finał Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży – junior młodszy
  • 8 miejsce Szosowy Puchar Polski Zamość – Jazda indywidualna na czas – junior młodszy


Dołącz do nas