Zespół WKK

Błażej Maresz

Prezes WKK, Trener

600-452-865


Twórca i prezes WKK, trener czołowych zawodników Klubu, medalistów i mistrzów Polski. Zaraża pasją do kolarstwa górskiego dzieciaki, młodzież i dorosłych. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, pedagog.

Andrzej Michniak

Trener


Współzałożyciel WKK, zawodnik, psycholog sportowy, trener. Pracuje głównie z juniorami – trenuj z nimi mtb, szosę, oraz przełaje. Te ostatnie są jego pasją, podobnie jak wyścigi szosowe po szutrach, bruku i czymkolwiek, co nie jest idealnym asfaltem. Jak sam mówi, ma na koncie wiele zwycięstw i wiele porażek, ale najważniejsza jest dla niego radość z jazdy, wysiłku i rywalizacji.

Marcin Górnicki

Trener

603-758-971


Prowadzi treningi na warszawskim Ursynowie. Na co dzień nauczyciel wf-u. Wiedzę zdobywał na Akademii Wychowania Fizycznego, Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii Obrony Narodowej oraz w Norwegian School of Sport Sciences w Oslo. Przygodę z kolarstwem górskim zaczynał w 2004 roku od downhillu. Ściga się w maratonach mtb oraz w crosstriathlonie. Sportowe marzenie to udział w najsłynniejszym etapowym wyścigu MTB – Cape Epic.

Janek Tenderenda

Trener

691-580-403


Pomysłodawca i twórca grupy Wentylków, uwielbiany przez dzieciaki. Związany jest z WKK od 2 lat i od początku zajmował się najmłodszymi zawodnikami. Do kolarstwa trafił przez triatlon, który zaczął trenować w 2007 roku (Ironman Cozumel 2010). Aktualnie startuje w zawodach cyklu Mazovia MTB Marathon, Poland Bike Marathon, Puchar Mazowsza MTB XC. Pracował jako instruktor windsurfingu, narciarstwa i snowboardu.

Piotr Kalużny

Trener

663-331-574


Zajmuje się grupą żaków w podwarszawskiej Wesołej. W pracy z nimi stawia na dobrą zabawę. Opiekuje się także starszymi zawodnikami, ale od strony okołotreningowej – jako masażysta. Sam jeździ XC, maratony, przełaje. Nie stroni też od szosy. Pracuje jako masażysta i bike fitter.

Olek Wieczorkiewicz

Trener

693-461-421


Szkoli młodzież w technice jazdy, w szczególności w zjazdach. Zajęcia prowadzi od jesieni do wczesnej wiosny. W sezonie sam się ściga w downhillu oraz enduro. Były wicemistrz Europy w downhillu w kat. masters 30-34, czwarty na Mistrzostwach Polski Enduro w kat. masters.
Dołącz do nas