Future Riders logo

CZYM JEST PROGRAM FUTURE RIDERS?

Program jest platformą jednoczącą ludzi wokół kolarstwa i działań Warszawskiego Klubu Kolarskiego.

Warszawski Klub Kolarski istnieje od 2002 roku i jest największym klubem kolarskim w Polsce specjalizującym się w szkoleniu dzieci i młodzieży. Wychowankowie WKK zdobywają medale krajowych mistrzostw i reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej.

Wspierając ich poprzez Future Riders chcemy jednoczyć ludzi i razem zmieniać świat na lepsze – szerząc i propagując wartości wokół sportu, ekologii i wychowania dzieci i młodzieży. To razem z nimi sięgniemy po kolejne tytuły mistrzowskie i przyczynimy się do wychowania kolejnych reprezentantów Polski!

Udzielając wsparcia finansowego, wspólnie możemy zrealizować nasze wspólne marzenia.


KOGO WSPIERAMY?

Nasz program jest przeznaczony do wsparcia dzieci i młodzieży. Ze względu na ograniczenia prawne największe problemy z finansowaniem min. startów w zawodach międzynarodowych mają osoby u progu dorosłości. To właśnie na nich chcemy skoncentrować się w programie i razem spełniać marzenia realizując rowerową pasję.

POZNAJ NASZYCH WYCHOWANKÓW

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Zastanawiasz się jak możesz nam pomóc spełniać marzenia młodych pasjonatów kolarstwa?

Szukamy firmy organizacji oraz osób prywatnych zainteresowanych współpracą. Mierzymy się z wieloma przeszkodami finansowymi, niestety koszty z roku na rok są coraz wyższe i nasi wychowankowie oraz ich rodziny mają realny problem z pokryciem finansowania startów, czy wyjazdów na zawody międzynarodowe.

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z różnych branż, instytucjami i organizacjami oraz z osobami prywatnymi. Działamy jako fundacja, więc wszystkie darowizny można odpisać od podatku!

KORZYŚCI

  • Kontakty biznesowe – Łączymy ludzi – zrzeszając pasjonatów kolarstwa i ich bliskich umożliwiamy pozyskanie kontaktów biznesowych
  • Promocja wizerunku marki / firmy – widoczność logo w Polsce i Europie na powierzchniach reklamowych poprzez WKK. Klub zrzesza ponad 300 członków.
  • Promocja wizerunku marki / firmy – media społecznościowe i w Internecie.
  • Ekologia – wspólnie dbamy o nasze środowisko promując rower jako środek transportu
  • Wspólnie promujemy wychowanie poprzez sport. Promocja zdrowia, kompetentnie i wzorcowo prowadzony proces szkoleniowy

Jak zostać Partnerem?

Skontaktuj się z nami – zaproponujemy spotkanie lub wspólny trening!

Edyta Wesołowska – Program Manager || edyta.wesolowska@wkk.waw.pl

Błażej Maresz – Prezes WKK || bmaresz@o2.pl 600-452-865

Dołącz do nas