Nasze treningi odbywają się w grupach podzielonych ze względu na stopień zaawansowania. Najmłodsi podopieczni WKK, tzw. Przedszkole, mają 4 lata, najstarsi 23 lata. Dzieci do 6 roku życia mogą brać udział w naszych zajęciach tylko w asyście rodzica.

Specjalizujemy się w kolarstwie górskim. Dla młodzieży powyżej 13 roku życia prowadzimy także zajęcia z kolarstwa szosowego. Szkoleniowo organizujemy również treningi przełajowe i torowe (łącznie ze startami w zawodach).

Przebieg treningów WKK różni się w zależności od pory roku. Od marca do października (z przerwą wakacyjną) trenujemy na rowerze. Zajęcia w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczestników trwają od godziny do półtorej. Kolarze pod okiem trenera ćwiczą m.in. technikę jazdy, szybkość i wytrzymałość.

Uczymy też tego jak dbać o sprzęt, a także dokonywać podstawowych napraw jak wymiana dętki czy założenie łańcucha. Każda grupa ma przynajmniej dwa treningi w tygodniu, a zaawansowani mogą ćwiczyć nawet kilka razy w tygodniu.

W sezonie zimowym na rower wsiadamy sporadycznie. Spotykamy się przede wszystkim na sali gimnastycznej i na basenie.  Starsi mają także treningi biegowe, spinning oraz zajęcia na torze kolarskim w Pruszkowie.

Ponadto organizujemy dla naszych podopiecznych obozy i zgrupowania. Młodsi podczas wakacji i ferii zimowych jeżdżą na krótsze (5-7-dniowe) wyjazdy, najczęściej nieopodal Warszawy. Tam nie tylko ćwiczą jazdę rowerem pod okiem trenerów, ale też mają okazję do zabawy i integracji. Starsi wyjeżdżają na zgrupowania w góry – latem na rowery, zimą na narty biegowe. Dysponujemy busami, którymi może podróżować młodzież wraz ze sprzętem. Korzystamy z nich nie tylko podczas wyjazdów na obozy i zgrupowania, ale także na zawody, w Polsce i w Europie.

Podopiecznymi klubu opiekują się doświadczeni trenerzy: Poznaj nasz zespół

Cześć grup szkoleniowych jest dofinansowana z Urzędu Dzielnicy Ursynów.

 

 

 

 

Harmonogram treningów obowiązujący od 02 kwietnia 2024:

 

Poniedziałek

17:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa początkująca – MTB roczniki 2012-2016  – Kamil Marczak (604 176 932)
18:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa zaawansowana – MTB roczniki 2012-2008 Kami Marczak (604 176 932)

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki (603123663), roczniki 2013-2006 i starsi – grupa średniozaawansowana

 17:30 Bielany – https://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – gr. Początkująca – MTB: Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2012-2016

 17:30 Otwock – Skwer Lennestadt – Patryk Rzepecki (725641002)

18:30 Ursynów – Zajezdnia metra Kabaty  – MTB:

  • Grupa 1 Wentylki – Jan Tenderenda (691 580 403) roczniki 2013-2016,
  • Grupa 2 Wentylki – Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2013-2016,
  • Grupa  Nypelki 1 – Artur Szczepaniak (723 986 752) roczniki 2018-2019,
  • Grupa  Nypelki 2 – Błażej Maresz (600452865) roczniki 2017-2018,
  • Grupa żaki 1 – Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2013, 

18:30 Ursynów – Górka Kazurka – MTB: Kuba Matkowski (787715599) roczniki 2009-2013

18:30 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB – grupa średniozaawansowana -Mikołaj Wyszkowski (608442415)

———————————————————————————————————————————————————————————————————- 

Wtorek

17:30 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – grupa średniozaawansowana MTB:
Marcin Górnicki (603758971), roczniki 2006-2012 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

17:30 Legionowo – Trasa XC Jabłonna – MTB – Aleksandra Szaturska (697530339)

17:30 Górka Kazurka – przy poręczach do ćwiczeń – grupa zaawansowana trening MTB– Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2011-2006)

18:00 Zalesie Górne – https://goo.gl/maps/zYhbZmTYXZ3syxSt6 gr. początkująca 1 – MTB:  Piotr
Luszka (609 548 501), roczniki 2009-2016

18:00 Zalesie Górne – https://goo.gl/maps/zYhbZmTYXZ3syxSt6 gr. początkująca 2 – MTB:  Kamil Marczak (604176932), roczniki 2009-2016

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Środa

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki
(603123663), roczniki 2013-2006 i starsi – grupa średniozaawansowana

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Marcin Szewczyk (605857593), roczniki 2013-2017 –
grupa początkująca  

17:30 Józefów – róg ulic Wiązowskiej i Żeromskiego: Patryk Rzepecki (725641002) 

17:30 Bricoman ul. Europejska 125 – spotkanie przy skrzyżowaniu – trening szosowy, grupa zaawansowana – Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2010-2005)

17:30 Legionowo – szkoła podstawowa nr 1 ul. Zakopiańska 4 – trening szosowy: Józef Mańk (608109564) roczniki 2011-2006

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Czwartek

17:00 Bemowo/Wola – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa początkująca – MTB roczniki 2012-2016  – Jan Miazek (660891389)

18:00 Bemowo/Wola – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa zaawansowana – MTB, roczniki 2012-2008 (zaawansowani) – Jan Miazek (660891389)

17:30 Bielany – https://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – grupa początkująca – MTB: Jan Kamela (732815384) roczniki 2016-2012

17:30 Legionowo – Trasa XC Bukowiec – MTB – Aleksandra Szaturska (697530339)

17:30 Górka Kazurka – przy poręczach do ćwiczeń – grupa zaawansowana trening MTB– Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2011-2006)

18:30 Ursynów – Zajezdnia metra Kabaty  – MTB:

  • Grupa 1 Wentylki  Mateusz Majewski (516 748 878) roczniki 2013-2016,
  • Grupa  Nypelki 1 Artur Szczepaniak (723 986 752) roczniki 2018-2019
  • Grupa żaki 1 Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2013, 
  • Grupa 2 Wentylki  Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2013-2016,

18:30 Ursynów – Górka Kazurka – MTB: Kuba Matkowski (787715599) roczniki 2009-2013

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Piątek

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Marcin Szewczyk (605857593) – roczniki 2013-2017 – grupa początkująca

17:00 Ursynów – TI FITNESS ul. Jana Ciszewskiego 15 – trening motoryczny: Wiktor Przepióra (602641486) (roczniki 2010-2005)

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sobota

10:00 Kobyłka – trening MTB, Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2013-2009, Pinezka:
https://maps.app.goo.gl/xXusGWqfbAqbSuBE8 (zbiórka przy szlabanie, przy wjeździe do lasu)

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Niedziela

10:00 Legionowo – szkoła podstawowa nr 1 ul. Zakopiańska 4 – trening MTB: Józef Mańk (608109564) roczniki 2011-2006

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

Harmonogram treningów obowiązujący od 4 września 2023:

 

Poniedziałek

 

17:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa początkująca – MTB roczniki 2012-2016  – Kamil Marczak (604 176 932)
18:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa zaawansowana – MTB roczniki 2012-2008 Kami Marczak (604 176 932)

 

17:30 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB – grupa średniozaawansowana -Kamil Lach (797410210)

 

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki (603123663), roczniki 2013-2006 i starsi – grupa średniozaawansowana

 

 17:30 Bielany – https://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – gr. Początkująca – MTB: Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2012-2016

 17:30 Otwock – Skwer Lennestadt – Patryk Rzepecki (725641002)

 

18:30 Ursynów – Kopa Cwila w Parku im. Kozłowskiego przy siłowni plenerowej

 

Grupa 1 Wentylki  Jan Tenderenda (691 580 403) roczniki 2013-2016,

Grupa 2 Wentylki  Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2013-2016,

Grupa  Nypelki 1 Artur Szczepaniak (723 986 752) roczniki 2018-2019,

Grupa  Nypelki 2 Błażej Maresz (600452865) roczniki 2017-2018,

 

Grupa żaki 1 Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2013, 

Grupa żaki 2 Kuba Matkowski (787715599) roczniki 2009-2013

———————————————————————————————————————————————————————————————————- 

Wtorek

 

17:30 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – grupa średniozaawansowana MTB:
Marcin Górnicki (603758971), roczniki 2006-2012 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

 

 

18:00 Ursynów – Metro Imielin – parking Urzędu Dzielnicy Ursynów – grupa zaawansowana – bieganie : Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2010-2005)

 

18:00 Zalesie Górne – https://goo.gl/maps/zYhbZmTYXZ3syxSt6 gr. początkująca – MTB: Miłosz Ośko (607474441) i Piotr
Luszka (609 548 501), roczniki 2009-2016

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Środa

17:00 Legionowo – szkoła podstawowa nr 1 w Legionowie (zajęcia na sali) Aleksandra Szaturska (697530339)

 

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki
(603123663), roczniki 2013-2006 i starsi – grupa średniozaawansowana

 

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Marcin Szewczyk (605857593), roczniki 2013-2017 –
grupa początkująca  

 

17:30 Józefów – róg ulic Wiązowskiej i Żeromskiego: Patryk Rzepecki (725641002)

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Czwartek

17:00 Bemowo/Wola – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa początkująca – MTB roczniki 2012-2016  – Jan Miazek (660891389)

18:00 Bemowo/Wola – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa zaawansowana – MTB, roczniki 2012-2008 (zaawansowani) – Jan Miazek (660891389)

17:30 Bielany – https://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – grupa początkująca – MTB: Jan Kamela (732815384) roczniki 2016-2012

17:30 Legionowo – Trasa XC Bukowiec – MTB – Aleksandra Szaturska (697530339)

 

18:00 Ursynów – Metro Imielin – parking Urzędu Dzielnicy Ursynów – grupa zaawansowana – bieganie : Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2010-2005)

 

18:30 Ursynów – Kopa Cwila w Parku im. Kozłowskiego przy siłowni plenerowej:

 

Grupa 1 Wentylki  Hanna Krasuska (783 968 899) roczniki 2013-2016,

Grupa 2 Wentylki  Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2013-2016,

Grupa  Nypelki 1 Artur Szczepaniak (723 986 752) roczniki 2018-2019,

Grupa  Nypelki 2 Błażej Maresz (600452865) roczniki 2017-2018,

 

Grupa żaki 1 Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2013, 

Grupa żaki 2 Kuba Matkowski (787715599) roczniki 2009-2013.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Piątek

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Marcin Szewczyk (605857593) – roczniki 2013-2017 – grupa początkująca

 

17:00 Ursynów – TI FITNESS ul. Jana Ciszewskiego 15 – trening motoryczny: Wiktor Przepióra (602641486) (roczniki 2010-2005)

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sobota

10:00 Kobyłka – trening MTB, Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2013-2009, Pinezka:
https://maps.app.goo.gl/xXusGWqfbAqbSuBE8 (zbiórka przy szlabanie, przy wjeździe do lasu)

 

10:00 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: grupa zaawansowana
(roczniki 2008-2013)  https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9 – 
Arek Zieliński (608 439 343)

11:30 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: grupa początkująca

(roczniki 2013-2016) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9 – Hanna Krasuska (783 968 899)

 

 12:30 Legionowo – Trasa XC Jabłonna – MTB – Aleksandra Szaturska (697530339)

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Niedziela
10:00 Legionowo – szkoła podstawowa nr 1 ul. Zakopiańska 4 – trening MTB: Józef Mańk (608109564) roczniki 2011-2006

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

 

 

 

Aktualny harmonogram treningów od 26 marca do 25 czerwca 2023:

(wakacyjne treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalanym na bieżąco z członkami klubu, jeżeli chcesz dołączyć do treningów w tym okresie dopytaj o szczegóły mailowo: bmaresz@o2.pl)

Poniedziałek

17:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa początkująca – MTB: Jan Miazek (660 891 389), roczniki 2012-2009 i starsi początkujący

17:30 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB: Jakub Matkowski (787715599), grupa średniozaawansowana

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki (603123663), roczniki 2010-2003 i starsi

18:00 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów – grupa zaawansowana – MTB: Jan Miazek (660 891 389), roczniki 2012-2008

18:00 Otwock – Skwer Lennestadt – Bieganie: Patryk Rzepecki (725641002) / Piotr Kalużny (663331574) 

18:30 Ursynów – Zajezdnia metra Kabaty  – MTB

Grupa 1 Wentylki  Jan Tenderenda (691 580 403) roczniki 2011-2014,

Grupa 2 Wentylki  Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2013

Grupa Przedszkole Artur Szczepaniak (723 986 752): roczniki 2016-2018, 

Grupa żaki 1 Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, 

Grupa żaki 2 Piotr Jeziorski (511 360 281) roczniki 2007-2009

———————————————————————————————————————————————————————————————————- 

Wtorek

17:30 Legionowo – Trasa XC Jabłonna – MTB – Aleksandra Szaturska (697530339)

17:45 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – grupa średniozaawansowana MTB: Marcin Górnicki (603758971), roczniki 2008-2005 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

18:00 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Hanna Krasuska (783968899), grupa początkująca (roczniki 2013-2015) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

17:30 Ursynów – Górka Kazurka – MTB: Błażej Maresz (600452865)

18:30 Bielanyhttps://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – gr. Początkująca – MTB: Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2014-2010

18:00 Zalesie Górne – https://goo.gl/maps/zYhbZmTYXZ3syxSt6 gr. początkująca – MTB: Piotr Jeziorski (511360281), roczniki 2010-2016

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Środa

17:00 Bielany – Rudzka 6 – grupa zaawansowana – MTB: Błażej Maresz (600452865), roczniki 2009 – 2005 i starsi

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Artur Bicki (603123663), roczniki 2010-2003 i starsi

18:00 Otwock – Bieganie, Skwer Lennestadt: Patryk Rzepecki (725641002) / Piotr Kalużny (663331574) 

17:30 Wilanów – Szosa –  Pod Bricomanem Wilanów, ul.Europejska 125: Miłosz Ośko (607474441), roczniki 2009 i starsi

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Czwartek

17:30  Legionowo – Trasa XC Bukowiec  – MTB: Aleksandra Szaturska (697530339)

17:30 Ursynów – Górka Kazurka – MTB: Błażej Maresz (600452865)

18:30 Ursynów – Zajezdnia metra Kabaty – MTB:

Grupa 1 Wentylki  Jan Tenderenda (691 580 403) roczniki 2011-2014,

Grupa 2 Wentylki  Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2013

Grupa Przedszkole Artur Szczepaniak (723 986 752): roczniki 2016-2018, 

Grupa żaki 1 Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, 

Grupa żaki 2 Piotr Jeziorski (511 360 281) roczniki 2007-2009

 

18:30 Bielany – https://maps.app.goo.gl/uz2UWYAg5Ao3nWFi6 obok przystanku autobusowego Klaudyny 02 – grupa początkująca – MTB: Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2014-2010

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Piątek

17:00 Bemowo – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa początkująca – MTB: Jan Miazek (660 891 389), roczniki 2012-2009 i starsi początkujący (grupa zaawansowana)

18:00 Bemowo – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa zaawansowana – MTB: Jan Miazek (660 891 389), roczniki 2012-2008 (zaawansowani)

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sobota

10:00 Kobyłka – trening MTB, Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2013-2009, Pinezka:
https://maps.app.goo.gl/xXusGWqfbAqbSuBE8 (zbiórka przy szlabanie, przy wjeździe do lasu)

10:00 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB, Jakub Matkowski (787715599)

10:15 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Miłosz Ośko (607474441) / Błażej Maresz (600 452 865), grupa zaawansowana (roczniki 2009 – 2011) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

12.00 Kobyłka – trening szosowy, Aleksandra Klimczak (661193269), roczniki 2009-2005, ul. Szkolna 11, 05-270 Nadma 52°21’22.2″N 21°09’59.4″E https://goo.gl/maps/QLLTgCGCqbK6yAT96 Pierwszy trening odbędzie się 28.01 (sobota)

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Niedziela

10:30 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Hanna Krasuska (783968899) grupa początkująca (roczniki 2013-2015) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

 


Aktualny harmonogram treningów od 1 września 2022 Do 1 Października 2022:

Poniedziałek

17:30 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB: Jakub Matkowski (787715599) (grupa średniozaawansowana)

17:30  Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

17:30 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów, rower: Cezary Żeszczyński (501001992) roczniki 2012-2009 i starsi początkujący

17:30 Otwock – Skwer Lennestadt – MTB: Patryk Rzepecki (725641002) / Piotr Kalużny (663331574) 

18:30 Ursynów – Metro Kabaty, koniec Al. KEN – grupa Wentylki x 1, grupa żaki x 2, grupa Przedszkole x1– : MTB: Wentylki Jan Tenderenda (691 580 403) / Wentylki Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2014,  Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, Piotr Jeziorski (511 360 281) roczniki 2007-2009/ Artur Szczepaniak (723 986 752): Przedszkole roczniki 2016-2018

Wtorek

17:00 Legionowo-  Trasa XC Jelonka – MTB – Mateusz Maszkiewicz (690697473)/Aleksandra Szaturska (697530339)

17:00 Ursynów – Górka Kazurka – MTB (od rocznika 2010) – Błażej Maresz (600452865)

17:45 Praga Południe– Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce)– grupa średniozaawansowana MTB : Marcin Górnicki (603758971) roczniki 2008-2005 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

18:00  Wilanów – Airbike ul. Branickiego 10 – MTB: Hanna Krasuska (783968899)/ Bartosz Lesiuk () roczniki 2007-2011 

18:15 Bielany – Rudzka 6 – gr. Początkująca – MTB: Eryk Zalewski (505 144 819) (roczniki 2014-2010) 

Środa

17:00 Bielany – Rudzka 6 – grupa zaawansowana –MTB : Piotr Abramczyk (502466838)/ Mateusz Maszkiewicz (690697473) Cezary Żeszczyński (501001992)(roczniki 2009 – 2005 i starsi) 

17:30  Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

17:30 Józefów – Przy Górze Lotnika – MTB : Patryk Rzepecki (725641002) / Piotr Kalużny (663331574) 

Czwartek

17:00 Ursynów – Górka Kazurka – MTB (od rocznika 2010) – Błażej Maresz (600452865)

17:00 Wilanów – skrzyżowanie Vogla i Ruczaju – szosa roczniki 2008-2004 – Paweł Szulim (602208216)

18:00  Legionowo – Plantowa 41 – MTB : Mateusz Maszkiewicz (690697473)/ Aleksandra Szaturska (697530339)

18:30 Bielany – Rudzka 6 – grupa początkująca –MTB: Eryk Zalewski (505 144 819)  (roczniki 2014-2010) 

18:30 Ursynów – Metro Kabaty, koniec Al. KEN – grupa Wentylki x 1, grupa żaki x 2 – MTB – Wentylki Jan Tenderenda (691 580 403) /  Wentylki Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2014,  Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, Piotr Jeziorski (511 360 281) roczniki 2007-2009,  

 

Piątek

17:30 Bemowo – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa początkująca – MTB: Cezary Żeszczyński (501001992) roczniki 2012-2009 i starsi początkujący

Sobota

10:15  Praga Południe – Wał miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Julia Adrianowska (503672074) – grupa średnio zaawansowana (roczniki 2008 – 2011 i inni początkujący) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

10:30 Praga Południe – Wał miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Hanna Krasuska (783968899) grupa początkująca (roczniki 2013-2015) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

10:00 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB Jakub Matkowski (787715599)-————–————–————–————–————–————–————–————–

Harmonogram Wakacyjny od 25 czerwca do 1 września 2022:

Prosimy, aby przed przyjściem zawodnika na trening skontaktować się z trenerem prowadzącym, w celu weryfikacji czy trening się odbędzie. 

Poniedziałek 

17:30 Bemowo – WAT, ul. Kocjana, parking na przeciwko sądów, rower: Cezary Żeszczyński (501001992) roczniki 2012-2009 i starsi początkujący

17:30 Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

Wtorek

 18:30 Ursynów Metro Kabaty, koniec Al. KEN Piotr Jeziorski (511 360 281)Eryk Zalewski (505 144 819), Bartosz Lesiuk () grupa Wentylki oraz żaki (2009-2016)

17:45 Praga Południe– Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – grupa średniozaawansowana MTB: Marcin Górnicki (603758971) roczniki 2008-2005 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

Środa

10:00  Trening szosowy pod Bricoman Wilanów ul.Europejska 125 Błażej Maresz (600452865), Eryk Zalewski (505 144 819) roczniki 2009 i starsi

17:30  Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

Czwartek

10:30 Bielany – Rudzka 6 Jakub Matkowski (787 715 599 (roczniki 2014-2009)

Sobota

10:15  Praga Południe – Wał miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Julia Adrianowska (503672074) grupa średnio zaawansowana (roczniki 2008 – 2011 i inni początkujący) https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

Harmonogram treningów od 1 września 2021 do 28 stycznia 2022

Poniedziałek

17:30 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB: Jakub Matkowski (787715599) (grupa średniozaawansowana)

17:30  Wesoła – Pod trasą XCO ul. 1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

17:30 Bemowo – Park Górczewska https://goo.gl/maps/SdwxHVw3kjrvngYL6 – Bieganie: Cezary Żeszczyński (501001992) roczniki 2012-2009 i starsi początkujący, grupa zaawansowana Michał Glanz (604938918) roczniki 2009-2005 i starsi

18:00 Otwock –Skwer Lennestadt – bieganie: Piotr Kalużny (663331574) 

18:30 Ursynów – metro Ursynów – Kopa Cwila pod siłownią plenerową – grupa Wentylki x 2, grupa żaki x 2 – MTB Wentylki Jan Tenderenda (691 580 403) roczniki 2011-2014, Wentylki Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2013,  Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, Bartosz Lesiuk (tel. ) roczniki 2007-2009, Piotr Jeziorski (511 360 281) 

Wtorek

16:00 Praga Południe – Decepticon Gym ul. Goździków 29/31 – grupa średniozaawansowana – Sala: Dariusz Kołakowski (500685244) roczniki 2008-2000 i starsi

17:00 Bielany – Rudzka 6 – grupa zaawansowana – MTB: Michał Wyżlic (516834589) (roczniki 2009 – 2005 i starsi) 

17:00  Legionowo – Plantowa 41 – MTB: Mateusz Maszkiewicz (690697473)

17:30 Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345 (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce)– gr. średniozaawansowana -MTB : Marcin Górnicki (603758971) roczniki 2008-2005 i starsi https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9

18:00  Wilanów – Airbike ul. Branickiego 10 – Bieganie: Bartosz Lesiuk () roczniki 2007-2011 

18:00 Ursynów – Metro Imielin – Urząd dzielnicy Ursynów – grupa zaawansowana – Bieganie : Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2009-1998)

18:00 Bielany – Rudzka 6 – gr. Początkująca – trening ogólnorozwojowy na dworze: Marysia Szczurek (724 800 160) (roczniki 2014-2010) 

Środa

17:00 Legionowo – szkoła podstawowa nr 1 ul. Zakopiańska 4 – trening szosowy: Józef Mańk (608109564) roczniki 2011-2006

17:00 Bielany – Potocka 1 – grupa zaawansowana – Basen: Piotr Abramczyk (502466838)/ Mateusz Maszkiewicz (690697473) (roczniki 2009 – 2005 i starsi) 

17:00 Targówek – Sklep Bike Atelier ul. Kolista 9, Trening MTB: Michał Wyżlic (516834589) (wentylki 2012-2015)

17:00 Wrocław – ul. Chopina 32 (Wzgórze Kilimandżaro): trener Paweł Garczyk (535 525 752), koordynatorem sekcji jest Anna Basińska (664443373), roczniki 2007-2012

17:00 Ursynów –TI FITNESS ul. Jana Ciszewskiego 15 – trening motoryczny: Iwona Woronowicz (500 806 851) (roczniki 2009-1998)

17:30  Wesoła – Pod trasą XCO ul.1 Praskiego Pułku 116, parking pod przedszkolem 434 – MTB: Maciej Jeziorski (504544690) roczniki 2010-2003 i starsi

19:30 Otwock – ul. Ambasadorska – sala: Piotr Kalużny (663331574) 

Czwartek

17:30  Legionowo Szkoła Podstawowa nr 1 – Sala gimnastyczna: Mateusz Maszkiewicz (690697473)

18:00 Ursynów Metro Imielin – Urząd dzielnicy Ursynów – grupa zaawansowana – Bieganie: Błażej Maresz (600 452 865) (roczniki 2009-1998)

18:00 Bielany – Rudzka 6 – grupa początkująca – MTB: Marysia Szczurek (724 800 160) (roczniki 2014-2010) 

18:00 Ursynów – CAMP 4 – ścianka wspinaczkowa – grupa Wentylki x 2, grupa żaki x 2 – Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2013,  Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, Bartosz Lesiuk (tel. ) 

19:00 Ursynów – CAMP 4 – ścianka wspinaczkowa  – grupa Wentylki x 2, grupa żaki x 2 – Weronika Zagórska (536 194 612) roczniki 2011-2013,  Arek Zieliński (608 439 343) roczniki 2010-2012, Bartosz Lesiuk (tel. ) 

Piątek

16:00 Praga Południe – Decepticon Gym ul. Goździków 29/31 – grupa średniozaawansowana – Sala: Dariusz Kołakowski (500685244) roczniki 2008-2000 i starsi

17:00 Bielany – Rudzka 6 – grupa zaawansowana – sala: Janek Jaworski (516129885) roczniki 2009 – 2005 i starsi

17:00  Białołęka – Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Strumykowa 21 – Basen: Mateusz Maszkiewicz (690697473) (grupa średniozaawansowana)

17:00 Targówek – Skwer Ciechowskiego, Trening MTB: Kuba Matkowski (787715599) /Karol Ostaszewski (790215064) 

17:30 Bemowo – ul. Górczewska 62/64 – Park Moczydło – grupa początkująca- MTB: Cezary Żeszczyński (501001992) roczniki 2012-2009 i starsi początkujący

Sobota

10:00 Bielany – Metro Młociny – grupa zaawansowana – MTB: Michał Glanz (604938918) roczniki 2009 – 2006 

10:15  Praga Południe – Wał Miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce)– MTB: Julia Adrianowska (503672074) grupa średnio zaawansowana roczniki 2008 – 2011 i inni początkujący https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYEu9. 

10:30 Praga Południe – Wał miedzeszyński 345, (300 metrów w stronę mostu siekierkowskiego przy zatoczce) – MTB: Hanna Krasuska (783968899) grupa początkująca roczniki 2013-2015  https://goo.gl/maps/Zvxr8zxYUnLRBYETI FITNESS ul. Jana Ciszewskiego 15 – trening motoryczny: Wiktor Przepióra (602641486) (roczniki 2010-200

 

Dołącz do nas